може би е глупаво ... пак за кърмата

  • 364
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 951
Яна хапва дълго само вечер и нощем, а денем суква по няколко минути на половин час; въпросът ми е: ще мръдне ли кантара достатъчно другия месец? от четеното в статиите разсъждавам така: тя папа от рядката кърма и не стига до гъстата, т.е. лочи вода, а не буха сланина  Laughing още повече, че иска да сменя гърдите, тази от която е сукала предишния път само я лигави и се хили със зърното в уста, когато я преместя мляска и преглъща! дано въпросът ми да не ви се стари много тъп, но тя е като щека и няма гривнички, сланинки и т.н.; страх ме е да не спадне на тегло, защото доброто качване ще бъде един от най-силните ми доводи за късното захранване  ooooh!

забравих да спомена, че памперсите й са мокри, до колкото може да се прецени /около 1/2 ден е без памперс и лежи голичка на чаршафче, акита също има/

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ще мръдне, ще мръдне, не  се притеснявай Grinning
Абсолютно достатъчно е вечер да си набавя необходимата хранителна кърма, а денем да суче само за да си задоволява жажадата, че то в тези жеги...
Моята Тони кара точно по този начин, през деня суче по 3-4 минути и се отказва сама, но пък вечер яде сериозно по 3-4 пъти.

# 2
  • Мнения: 4 244
Мога само да потвърдя казаното от Джейд
Хич да не ти пука, то на теб сигурно не ти се яде в тия жеги и все към бутилката с водата посягаш
И моя беше щека поне до 9 месец. Все ме беше страх да го пипам - дълъг и кльощав като глист, а си наддаваше добре и си мокреше пампите
Давай все така!

# 3
  • Мнения: 35 951
Благодаря ви за успокоението!   bouquet

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Спокойно - едната причина е заради жегите,а другата - тя е вече голяма и няколко минути са й достатъчни да си излочи и задното мляко - ние зимата бяхме на вашата възраст и сучеше само по 4-5 минути максимум,няма денем,няма нощем - а си наддаваше нормално.Вече е спец в сученето,затова намалява висенето на гърдата - свиркай си и не се притеснявай Grinning

Общи условия

Активация на акаунт