повръщане след плач

  • 5 318
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте


Искам да ви попитам случвало ли ви се е вашите деца да повръщат след като се разплачат силно т.е. не след продължителен плач  а скоро след като са започнали да плачат и повръщат

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 16:52 от carlinka05

# 1
  • Мнения: 2 013
Да,на нас често ни се случва.Понякога повръща и след хълцане.  Peace

# 2
  • Мнения: 10 964
Да, възможно е. А ти защо си оставяш детето да плаче толкова, че да повърне?  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Не, но знам, че е нормално.

# 4
  • Мнения: 128
Да, вчера ми се случиПараход не ми се вярва момичето нарочно да го е оставила да плаче, за да види дали ще повърне детето.Лично на мен ми се случва за първи път и надявам се за последен.

# 5
  • Мнения: 290
Спокойно,и при нас положението е същото,големият ми син е на 3г и все още като се разплаче повръща.
Параход,не е задължително детето да плаче продължително за да повърне.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, случвало се е, при много силен рев...  Tired

# 7
  • Мнения: 2 110
Виждала съм ! Майки оставят детето си да плаче и то от емоции повръща!

# 8
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Моя син повръщаше,когато плачеше силно.Казаха ми,че е нормално и,че минава към 3г.Дължи се на голямото количество въздух,което детето гълта при рев и този въздух причинява повръщането.От 5-6 месеца Алекс не е повръщал при плач. Peace

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 371
Случва се все още, макар и рядко.
Толкова много се напъва, че се случвало да повърне и вечерята и част от следобедната закуска.
Понякога в ината си, сам се напъва, напъва и полсе ми сочи че иска да отиде към мивката (там го хващам, след като няколко пъти мих целият под и него).
Случвало се е и когато леко се разплаче, но е пил доста вода и има хрема.

Израстява се.

# 10
  • Мнения: 8 999
Да случвало се е. Просто спазмите при плач предизвикват спазми и в стомаха. Дори и плачът да е спрял, известно време тези спазми продължават.

# 11
  • Мнения: 1 677
Случва се и то най-често при напъване за рев комбиниран с инат и тръшкане.

# 12
  • Мнения: 393
Дъщеря ми плаче много рядко и почти винаги щом се разплаче се дави а понякога и повръща! Не ми се е струвало притеснително.....

# 13
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Случвало се е и продължава да се случва.Забелязала съм,че много зависи от какво се е разплакал,и че повръща тогава,когато е много обиден за нещо.Повръщането започва почти веднага,след като се е разплакал.

# 14
  • Мнения: 667
И моят син повръща като плаче. Според мен това е, защото поглъща въздух като реве.
anita29, вдъхна ми надежда, че скоро ще отмине - май вече се случва по-рядко. Всъщност вече внимавам да не го оставям да плаче - повръщал е и след като е плакал съвсем малко. 

Общи условия

Активация на акаунт