хмм...случвало ли се е на някой ,дайте съвет!!!

  • 3 612
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте мили мами,бъдещи и настоящи   Heart Eyes
От много време разглеждам форума и намирам само полезни неща  Peace
сега и аз имам един проблем с моята бременност  newsm78  че кожата ми е суха -е суха,мажа се с какво ли не  Tired
и днес гледам кожата по гърдите ми се лющи  Confused абе като гущер съм,мажа се с бебешко олио,крем на Кокона и защо така се беля????
споделете какво да правя   Thinking

# 1
  • Мнения: 707
Чак такива проблеми не съм имала. Какво ти препоръчва док, в аптеката?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
Може би имаш нужда от овлажняване, а не толкова от олио.
Пробвай с някой хидратиращ продукт, от серия за бременни по твой избор. Peace

# 3
  • Мнения: 405
Пробвай с по-висок клас козметика...хидратиращи продукти има колкото искаш. С пробване става. И най-елементарното е, когато си купуваш какъвто и да е лосион, мляко за тяло или каквото и да е избирай такъв продукт, който не съдържа алкохол, оцветители, парабен /и/. Например не си взимай душ непостредствено преди да излизаш, използвай качествена козметика и под душа....Всичко е въпрос на пробване и откриване на най-подходящия и понасящ се от кожата ти продукт.
 Лека бременност Hug

# 4
  • Мнения: 22
брбр ми не съм питала лекарката си  хм.. май трябва  newsm78
ами какво облажняващо например "крем за тяло" ?  Rolling Eyes
това е сигорно защото ми е много суха кожата,но знаете ли че преди 2 дни си взех този крем на Кокона може да е от него,защото от бебешкото олио на Джонсън нищо ми нямаше  Blush

# 5
  • Мнения: 405
Тогава спри да се мажеш с Кокона и вземи нещо друго.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
 Вземи си Гарниер,червеното шише за много суха кожа.Много е хубаво.Peace

# 7
  • Мнения: 405
Защо не пробваш с Eucerin например, явно кожата ти е по-чувствителна , а и точно в този момент / визирам бременността/ може би реагира още по-остро на каквито и да са външни фактори.

# 8
  • Мнения: 22
на Eucerin какви цени са горе -долу  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 651
И аз съм същата ползвам Икаров.Много съм доволна и от Гино!

# 10
  • Мнения: 22
това пък Гино не съм го чувала  newsm78  якажи нещо за него ,на каква цена е ,навсякаде ли го има,лосион за тяло ли е?

# 11
# 12
  • Варна
  • Мнения: 279
Мажех се с Икаров п/в стрии и Икаров бадемево/кайсиево масло, както  и с лосион на Нивеа т. син, за много суха кожа  Peace Кожата ми беше много суха през бременността , но стрии нямам  Grinning Важното е да мажеш сутрин и вечер обилно, сутрин не слагах масла , а лосион защото бързах да се обличам за работа..

# 13
  • Мнения: 22
да значи определено трябва да си взема нещо за много суха кожа
аз от малка си имам стрии (никои не ми беше казал че ако ги мажа с крем може да изчезнат  Close ) и сега съм си нацепена така или иначе,но поне от бременноста да се предпазя от стрии и други такива лющения  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 651
това пък Гино не съм го чувала  newsm78  якажи нещо за него ,на каква цена е ,навсякаде ли го има,лосион за тяло ли е?
Има го само по определени козметични салони и СПА центрове.Ако искаш се обади на тел.02/9427070.Кажи им от къде си и питай от къде можеш да си вземеш.Не са евтини.   www.guinot.com

Общи условия

Активация на акаунт