ПОМОЩ

  • 911
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
ПОМОГНЕТЕ ИМАМ УЖАСНА СВЕКЪРВА,последната и приумица е ,4е бебето ни ЩЕ Е прекалено малко...В 31 седмица бебо бе 1,450кг.Това нормално ли е zа 31 седмица?Тя иzраzи мнение когато ме видя zа пьрви път,4е сьм ПРЕКАЛЕНО ЕДРА...бях 60кг и сьм висока 1,74 .Да не ви каzвам колко мъ4но ми бе когато им каzахме,4е 4акаме бебе и коментара на двамата сьс свекъра кьм сина им"БОГ ПРОДЪЛЖАВА ДА НИ НАКАЗВА,ТИ МНОГО СБЬРКА,ЩЕ ГО РАЗБЕРЕШ,НО ТВЬРДЕ КЬСНО"Таzи жена ме трови непрекъснато.Наддала сьм 10кг,но сьм ги "лепнала била на себе си ,а бебето било малко".Истината е,4е имам корем,но останалите 4асти от тялото ми, дупе и бедра по4ти не са са променили на обиколка само 2см на бедро и около 5 на дупе.Оба4е аz се притесняавам дали наистина бебето няма да е дребни4ко...И такива ми ти работи,само ме стресира....Добре поне,4е са дале4е от нас.Ние сме в Германия.А мъжа ми е 4удо 4овек и много ме оби4а.Само таzи МАЙЧИЦА ме вудява.Сега съм в 35 седмица,колко трябва да тежи бебето?Уф стана много объркано,ама и аz съм объркана.Абе как може толкова добър 4овек да има такава майка?Бебето си е добре нали?Първо дете ни е...

# 1
  • Мнения: 1 071
Скъпа,първо погледни добре заглавието на форума-малко си се объркала-тук пишат жени с проблеми при забременяването...
Премести се в "бъдещи майки",там ще намериш съпричестие.
 
А иначе-не слушай свекито и не си трови живота с глупости!Предполагам че ходиш на консултации-там ще ти кажат дали бебето е голямо или малко.
Желая ти леко раждане!

# 2
  • Мнения: 2 099
Иzвинете ме моми4ета,zа пръв път съм във форумите  и наистина малко се поубърках Neutral Face

# 3
  • Мнения: 4 068
Няма за какво да се извиняваш мила.Просто момичетата от другия форум ще са ти по от помощ.
Чудесно е че си бременна и че имаш прекрасен съпруг.Не позволявай на свекито да ти трови живота.Ако можеш игнорирай я и не си я слага и на сърцето.Свекитата могат да са ужасно гадни понкога.
А ако искаш да ни разкажеш историята си и да се пооплачеш наволя влез във форума "Семейство" и там ще видиш една тема за свекървите където всички сме си казали болката.
Това е.
Желая ти леко доизкарване на бременността и леко раждане.И да ни се похвалиш с едно прекрасно бебче накрая.
Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт