Внимание!!!

  • 1 531
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Ако живеете в ж.к. Младост внимавайте с педиатъра д-р Ячева. Тя постави на дъщеря ми грешна диагноза шарка (!!!) и предписа лекарство в доза тройно по-голяма от нормалното. В последствие детето се натрови и сега вместо от шарка го лекуваме от натравяне.

# 1
  • Мнения: 1 558
Не живея в Младост,но искрено ти съчувствам.Не мога да повярвам,какви са тези лекари,че си играят със здравето и живота на децата ни  #Cussing out #2gunfire

# 2
  • София
  • Мнения: 4 588
Ужас! Горкото детенце!Аз съм от Младост, но не съм чувала за нея. В п-ка Младост ли работи? Слава богу, не се сме при нея.
Бързо въстановяване на дъщеричката ти! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами действай! Подай жалба в НЗОК.

# 4
  • Мнения: 1 691
Лекарство за шарка??? Това пък съвсем не се връзва. Сменяйте си педиатърката при първа възможност.

# 5
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Надявам се детенцето ти да се оправи бързо.  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Дано детето ти се оправи бързо!
Тук повечето сме майки на деца, на които шарките тепърва предстоят. Би ли разказала по-подробно как точно е лекувала детето ти и какво му е предписала за да се стигне до тук, защото е напълно вероятно и други лекари да имат подобни схеми на лечение, поне повече майки да научат, че това е опасно.
Съжалявам, ако звуча подозрително и дано не съм права, но все пак си се регистрирал/а само за да пуснеш негативно мнение за лекар без да обясниш случая.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Моля те, напиши го и в Младост-ката тема. Там някой наскоро питаше за мнение за педиатър даже...

# 8
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 863
Трябва да подадете жалба! Що за лекари са тези?!  doh

# 9
  • Мнения: 603
Какво значи тройна доза лекарство повече от нормалното?
Каквато и да е диагнозата от по - всока доза няма да се оправи по - бързо детето Naughty. Ти не се ли усъмни? Не потърси ли и друго мнение? Винаги чета листовките на лекарствата и ако дозировката се разминава с посочената на листовката се консултирам повторно. А и не съм чула да се дава лекарство за шарка newsm78.

Дано детето се оправи по - бързо. Praynig

# 10
  • Мнения: 6 713
Как така тройна доза??????? Ти как разбра че дозата е тройна? Поискахте ли второ мнение?

# 11
  • Мнения: 1 554
какво е това лекарство за шарката Rolling Eyes

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Съжалявам, но не ти вярвам.Как мога да знам, че не си някоя завистлива колежка на въпросната лекарка.Ако някой обърка диагнозите и лекарствата на моите деца, няма да седна да го плюя във форума, а ще търся институции чрез които да му търсят отговорност.

 И обясни все пак за лекарството против шарка.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз си мислех, че просто съм от незнаещите, защото и аз не съм чувала за лекарство за шарка.
Както и да е, продължавам да смятам, че темата е пързалка.

# 14
  • Мнения: 2 013
 Scream Това е направо ужасно!
Как може да има такива лекари,не знам?!  ooooh!
На твое място,щях веднага да подам жалба,не бих оставила така нещата и стореното да и се размине!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт