За един ПМС...

  • 2 889
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте, мамчета Wink

Ще се извиня за глупавият ми въпрос, с риск да получа инсинуация....

Когато едно момиче е бременно... и  преди периода, когато цикъла й трябва дадойде... може ли да й се получат такива пъпки по лицето, каквито се получават като ПМС? Имам предвид.... добре ще разкажа. Да приемем, че има вероятност да съм бременна, въпреки че 12 дни след секса направи тест - отрицателен. Но пак се притесних, защото имам разни симптоми като лееки болки я яйчниците и от 1 ден някъде - подути и малко болезнени гърди. Скоро, към 20-ти трябва да ми дойде... А и получих такива пъпки по лицето (не много), каквито получавам по принцип преди да ми дойде. Възможно ли е това да е ПМС.... Днес ще правя още един тест и дано не съм бременна. Споделете мнението си..

И все пак благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 545
Признаците на ранна бременност са еднакви с тези на ПМС. Така че тук няма кой да хвърли боб да ти каже дали си бременна. Изчакай си датата и си направи тест, по-добре кръвен.

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 10:20 от nana77

# 2
  • Мнения: 1 062
Да, може да получиш симптоми, като при МЦ, дори да си бременна. Първите три месеца от бременността си, имах болки ниско в корема, главоболие и нервно напрежение, около датата на МЦ.

# 3
  • Мнения: 1 691
Аз пък нямах пъпки, когато забременях (обикновено имам). Дано всичко да е наред при  теб. Но само тестът ще покаже наистина.

# 4
  • София
  • Мнения: 280
Да, може да получиш симптоми, като при МЦ, дори да си бременна.
Peace Скоро ще разбереш какво става, нали на 20-ти.

# 5
  • Мнения: 2 960
Признаци МЦ и бременност са идентични.
Направи си кръвен тест ,за да си спокойна или изчакай някалко дни след 20-ти и ако не ти дойде-на лекар Peace

# 6
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Изчакай няколко дни и ще разбереш със сигурност.

# 7
  • Мнения: 603
Изчакай си датата за менструация + няколко дневно закъснение. Това са симптомите за наличие на бременност.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 013
Изчакай няколко дни и ще разбереш със сигурност.

Съгласна съм!
Пъпки ми излизаха и през бременноста...

# 9
  • Мнения: 1 322
Когато забременях имах същия симптоми, като преди цикъл.

# 10
  • Мнения: 96
При мен имаше всякакви симптоми, че ще ми дойде цикъла, дори и пъпките.
Просто имай търпение и на 20 ти направи пак един тест Peace
УСПЕХ Hug
 

# 11
  • Мнения: 1 629
Аз имах същите симптоми като за цикъл. Също и пъпки ... обикновено като ми излезне пъпка на устата знам, че ще ми дойде до седмица. ... примерно.

# 12
  • Мнения: 2 172
Да те успокоя малко.

И на мен ми излизачше по някоя досадна пъпка на челото ,винаги преди да ми дойде  #Cussing out

Но и двата пъти ,в които не очаквах да ми дойде не се появи пъпката  Laughing И бях почти сигурна,че няма да ми дойде въобще  Peace

С две думи: и двата пъти ,когато забременях,нямах пъпки и ПМС.

# 13
  • Мнения: 4 433
Имах същите симптоми като при цикъл,без пъпки обаче.
Изчакай още малко и пак пробвай,успех.

# 14
  • Мнения: 2 110
Бъди малко търпелива и ще разбереш . Симптоми на ПМС можеш да имаш ,дори и да си бременна.

Общи условия

Активация на акаунт