Проблем с ноктите на ръцете на детенце

  • 1 024
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 332
Здравейте мами!
От известно време ноктите на двата палеца на Йоана изглеждат странно - особено десния - в основата си е вдлъбнат, след това половината нокът е като надигнат и все едно всеки момент ще падне. Забелязах, че и нокътя на единия и среден пръст е "тръгнал" по този път. Взех направление за дерматолог и в петък ще я заведа в 29-то ДКЦ, там имат кожен диспансер, при специалист точно по гъбичките - така ме посъветваха. Моя въпрос е: има ли детенце, на което също му се е случило нещо подобно? И колко време сте се лекували, ако има? И с какво?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 5 183
Като 4ета, ми се струва 4е има гъби4ки на котът4етата милото дете. не съм се сблъсквала с подобен проблем, но знам 4е има крем4ета, които много се рекламират за гъби4ки по ноктите. Разбира се, най-добре е да се 4уе мнението на специалист.

# 2
  • Мнения: 2 332
Maika, и аз мисля, че са гъбички... а знам, че са много упорити Sad. Много странно - откъде са се появили, никога не съм чувала за такива проблеми при малко дете..

# 3
  • Мнения: 5 183
О, ами те децата къде ли не пипат ... като излязат да играят. Моят например все още си ближе ръцете и лапа неща, дето хи4 не са за пипане даже. Ина4е си права 4е са много упорити, за съжаление, но има много прехвалени мазила...

# 4
  • Мнения: 5 183
Тук рекламираха едно наскоро. Едва ли не след едно-единствено намазване ти се решава проблема ... име не помня, оба4е ...

# 5
  • Мнения: 2 332
И така, в петък бяхме на преглед - при миколожка, тя ме успокои, че няма гъбички (урааааааа!), това, което е получила Йоана е следствие на продължителните и чести боледувания - срив в имунната система, който се проявява и по този начин. Отдолу под засегнатите ноктенца (засега 4 на брой) расте здрав нокът, който ще избута "развалените" такива. Трябва да приема много витамини, а на есен - "Бронховаксон" или нещо от сорта.

Общи условия

Активация на акаунт