Отговори
  • Мнения: 79
Привет на всички! wavey
Много Ви моля да ми дадете съвет.  Аз съм с много болезнен менструален цикъл особенно първите дни. За болкоуспокояващи са ми предписани Профенид и Сулфадамид. Взимам ги 1-2 пъти на менструален цикъл.Това пречи ли на забременяването?
БЛАГОДАРЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ НА ВСИЧКИ ОТГОВОРИЛИ! newsm51

# 1
  • Мнения: 41
Не мисля,че пречи..

# 2
  • Мнения: 2 270
Няма логика да пречат newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
Привет на всички! wavey
Много Ви моля да ми дадете съвет.  Аз съм с много болезнен менструален цикъл особенно първите дни. За болкоуспокояващи са ми предписани Профенид и Сулфадамид. Взимам ги 1-2 пъти на менструален цикъл.Това пречи ли на забременяването?
БЛАГОДАРЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ НА ВСИЧКИ ОТГОВОРИЛИ! newsm51
Със сигурност не пречат!По-важното е защо ти е болезнен цикълът,ако знаеш причината и всичко е наред,обезболяващите не са ти проблем PeaceЖелая ти успех Hug

# 4
  • Мнения: 293
Привет на всички! wavey
Много Ви моля да ми дадете съвет.  Аз съм с много болезнен менструален цикъл особенно първите дни. За болкоуспокояващи са ми предписани Профенид и Сулфадамид. Взимам ги 1-2 пъти на менструален цикъл.Това пречи ли на забременяването?
БЛАГОДАРЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ НА ВСИЧКИ ОТГОВОРИЛИ! newsm51

Зелено нещо, за твоите хапчета не знам но аз също като теб съм с ужасно болезнен цикъл.От години ми помагат само и единствено свещички ,,Волтарен,,. Когато започнах да ги слагам, а и през години не съм искала деца все още и никога не бях чела листовката.Обаче наскоро я прочетох и в нея пишеше,че Волтарен затруднява забременяването....та не знам какво да правя.Питах лекарката тя нищо не каза. А мене само те ме оправят,за да съм между живите когато съм в цикъл....

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Не пречат. Изследвала ли си причината за болезнения МЦ?

# 6
  • Мнения: 139
Винаги съм имала болезнен цикъл и съм пила болкоуспокояващи и не са ми попречили Peace

# 7
  • Мнения: 3 294
Не виждам причина да пречат , все пак ги вземаш по време на менструация  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 79
Привет на всички! newsm47
Причината за моята болезнена менструация не е уточнена.  newsm12 Ходила съм при доста гинеколози и всички казват че нищо ми няма.  newsm10 Накрая ми изписаха сулфадамид и профенид.  spokoТе подобно но волтерена също са свещички.Наскоро прочетох една статия за болезнената менструация във http://koog-vma.com/statii.htm това е сайт на гинекологична клиника към ВМА София.  newsm10 Та ще пробвам и с тези илачи.
Желая от сърце скорошна радост на всички! newsm51 EFP

# 9
  • Мнения: 79
И благодаря на всички отговорили! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт