С какви играчки играят децата ви?

  • 4 838
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 13 200
Момичета споделете какви играчки харесват малчуганите ви?

Днес с нашия тати търсихме в Сандански какъв подарък да донесем на малката ни госпожица и се заговорихме за това какви играчки харесва.
Нещо хич не си пада по кукли и плюшени играчки. Много харесва топки, надуваеми играчки, кофички за пясък с лопатки, абе изобщо всичко, с което може да се извършва някакво действие. Обича конструктори, един жираф, в който се пускат кубчета също й е любим.
Също така не заспива с играчка.

Споделете за вашите дечица Grinning

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Ми, същото.
Ваче, а вие на колко станахте? Нашия вече е на фаза откривателства, изследвания и експерименти Imp
Ако случайно се заиграе с играчка и от изброения от тебе вид, но е за кратко....след това започва шкафчета, чекмеджета, гардебор, кофа за боклук, покривки, с това което е било върху тях, обувки...ако се наложи спешно да напуснем апартамента няма да е трудно, всичко ни е изсипано в центъра на стаите, всеки ден Sad не знам колко дълго ще издържа психически.

А едни приятели казаха, че са на фаза две - хаоса е по малък /или са свикнали/, но се дълбае проход между две стаи и се изрязват фигурки от новата кожена мебел  Rolling Eyes от сега почвам да се плаша...

# 2
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Vache
Момичета споделете какви играчки харесват малчуганите ви?

Днес с нашия тати търсихме в Сандански какъв подарък да донесем на малката ни госпожица и се заговорихме за това какви играчки харесва.
Нещо хич не си пада по кукли и плюшени играчки. Много харесва топки, надуваеми играчки, кофички за пясък с лопатки, абе изобщо всичко, с което може да се извършва някакво действие. Обича конструктори, един жираф, в който се пускат кубчета също й е любим.
Също така не заспива с играчка.

Споделете за вашите дечица Grinning


А сега де! Любимите ни играчки са: дистанционното, телефона и електронния будилник, но и трите са забранени и си играе с тях само ако успее да ги докопа и то докато не го видят мама или тати. Иначе - капачки от бурканчета и шишета, дрехи/увива се в тях/, тенджери и особено техните капаци, лъжички, пластмасови шишета и кутии, кутията с крема за дупе, кутията с мокрите кърпички. Най-много обича да подрежда, тоест всичко да е на земята, по възможност по-бързо.
Май не ти помогнах много... Rolling Eyes  Wink


ааааааа и да не забравя, всичко което има копчета значи се яде  Laughing

# 3
  • Мнения: 18 542
Цитат на: elsi
Ми, същото.
Ваче, а вие на колко станахте? Нашия вече е на фаза откривателства, изследвания и експерименти Imp
Ако случайно се заиграе с играчка и от изброения от тебе вид, но е за кратко....след това започва шкафчета, чекмеджета, гардебор, кофа за боклук, покривки, с това което е било върху тях, обувки...ако се наложи спешно да напуснем апартамента няма да е трудно, всичко ни е изсипано в центъра на стаите, всеки ден Sad не знам колко дълго ще издържа психически.

А едни приятели казаха, че са на фаза две - хаоса е по малък /или са свикнали/, но се дълбае проход между две стаи и се изрязват фигурки от новата кожена мебел  Rolling Eyes от сега почвам да се плаша...


Даваш ли му да си играе с обувките? Аз карам всички да се събуват в хола, защото иначе обувките им биват щателно облизани  Imp

# 4
  • Мнения: 1 533
Grinning
Чета общо взето е изброила любимите ни играчки-кошарата й е пълна с играчки, но най-харесва празни тубички от шампоани и балсами, от кремове, празни бутилки от минерална вода...на пръв поглед изглежда че ползваме нейната кошара да си хвърляме боклуците Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: elsi
Ми, същото.
Ваче, а вие на колко станахте? Нашия вече е на фаза откривателства, изследвания и експерименти Imp
Ако случайно се заиграе с играчка и от изброения от тебе вид, но е за кратко....след това започва шкафчета, чекмеджета, гардебор, кофа за боклук, покривки, с това което е било върху тях, обувки...ако се наложи спешно да напуснем апартамента няма да е трудно, всичко ни е изсипано в центъра на стаите, всеки ден Sad не знам колко дълго ще издържа психически.

А едни приятели казаха, че са на фаза две - хаоса е по малък /или са свикнали/, но се дълбае проход между две стаи и се изрязват фигурки от новата кожена мебел  Rolling Eyes от сега почвам да се плаша...


Година и 3 месеца  Grinning  Grinning  Grinning . Аз се чудех дали да спомена и тия неща... за хаоса и при нас е така, шкафовете и по-специално тоя с тенджерите редовно се изпразва. Обича да носи бутилките с оцета и олиото и да ги подрежда някъде. Кофата за боклук е любима. Носи на кучето разни неща и му ги дава. Самото то се е превърнало в обект на терор. То е бой по муцуната, бутане, бъркане с химикалка в очите, абе добре, че не са ме усетили от дружеството за защита на животните.  Grinning  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: _kalina_k
Grinning
Чета общо взето е изброила любимите ни играчки-кошарата й е пълна с играчки, но най-харесва празни тубички от шампоани и балсами, от кремове, празни бутилки от минерална вода...на пръв поглед изглежда че ползваме нейната кошара да си хвърляме боклуците Grinning


Ха-ха-ха  Grinning  Grinning  Grinning

И Александра много обича козметиката, кремчета, шампоанчета, сапунчета, парфюми... Ей това са госпожиците, няма да можем да им насмогнем  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: cheta

Даваш ли му да си играе с обувките? Аз карам всички да се събуват в хола, защото иначе обувките им биват щателно облизани  Imp


Моята също обича обувки, но не да ги ближе, ами да ги разнася и да ги подрежда, абе изобщо подрежда детето от едно място на друго, после от другото на едното... и така до побъркване... Grinning

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Цитат на: Vache
Цитат на: cheta

Даваш ли му да си играе с обувките? Аз карам всички да се събуват в хола, защото иначе обувките им биват щателно облизани  Imp


Моята също обича обувки, но не да ги ближе, ами да ги разнася и да ги подрежда, абе изобщо подрежда детето от едно място на друго, после от другото на едното... и така до побъркване... Grinning


Особено ако има калчица...ъмммм...че вкусно...колелата на количката също  Yum

# 9
  • Мнения: 676
eeeeeeхххххххххххххеееееееее 4е много обущари, а аз си мислех 4е само моя Раян ще го правим обущар. Той проявява особен интерес към обувки 4ехли и вси4ко що се слага на краката + 4орапи, разликата е само 4е не ги подрежда, колкото се може да са по разхвърлени и добре облизани Laughing
Не си играе изобщо със игра4ки, вси4ко друго но не и игра4ки, за сега си е харесал лопатата за ринене на сняг (затова и не сме я прибрали още) и всякакви рекламни материали и книги за късане и ма4кане, също така...кабели  Grinning ах обожава кабели и да ги разнася, хапе и оближе. Затова аз понамалих копуването на игра4ки, не виждам смисъл в нашия слу4ай.

# 10
  • Мнения: 1 975
Moite igraqt sus vsichko koeto im padne pred ochite Simple Smile

Imat si purzalka i katerushka, masa sus stolcheta, lego tabla sus lego, nja-razlichni puzeli, plastmasovi igrachki koito imat muzikalni ili nqkakvi drugi efekti, leglo za kukli, pechka za igra,  masa za "popravqne" sus gajki, pironi, chuk it.n., kuklite obichat da gi xranqt, imat sushto edin maluk trampolin, golqma plastmasova kushtichka za igra, durveno vlakche na relsi koeto se stroi, imat igrachki - stroitelqt Bob sus traktorite, dve ot "chovechetata" ot Teletubite, imat sushto dve golemi mecheta koito peqt vuv Xor, EDin golqm pljushen mechok........., mnogo malki igrachki kojto maj veche ne sa ot interes, imat i basejn ama nego pochti ne go polzvame   Sad poradi loshto vreme v momenta  Sad dano da se zatopli prez sledvashtite dni  Wink ......................  Rolling Eyes pone tova pomnq za sega......

# 11
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Vache
Цитат на: cheta

Даваш ли му да си играе с обувките? Аз карам всички да се събуват в хола, защото иначе обувките им биват щателно облизани  Imp


Моята също обича обувки, но не да ги ближе, ами да ги разнася и да ги подрежда, абе изобщо подрежда детето от едно място на друго, после от другото на едното... и така до побъркване... Grinning


Еех, Ваче, случи на дете, да не съм чула да се оплакваш  People No Good Като се върнеш от работа и къщата ти ще е подредена и с тоя афинитет към олиото и тиганите като едното нищо ще ви забърка едни яйца за вечеря, докато ти се чудиш какво да правиш със свободното си време - книга ли да четеш, филм ли да гледаш!!! Joy

# 12
  • Мнения: 242
А ние си имаме една количка за кукли, но никога в нея не се вози кукла или някоя плюшка, а: шишета, кутиики, химикали, хартиики, абе всевъзможни буклуци, които се ринат след това навсякъде по земята и така мама събира, Радина мъкне, пак мама събира и пак Радина разнася от стая в стая....

# 13
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Коли. Cry
Може би защото у дома имаше много от Гого, той си пазеше играчките а тя им видя на всички сметката, но на вашата възраст играеше предимно с коли...освен със всичко друго което сте изброили и което не се продава в магазините за играчки. Пъзел - по 2-3 дена докато го научи на изуст и повече не и е интересен, конструктори - тяхната мода още не е минала, едва като преполови 2-рата година почна да играе с плюшени играчки, обгрижва ги и т.н. ...с кукли не ще и не ще да играе все още.
Пясъка е хит...

# 14
  • Мнения: 5 500
Дистанционното, телефона, ако се докопа до мобилните ни телефони.
Тенджери, тигани, всички домакински съдове, които са в шкафчета и чекмеджета на неговото ниво, та затова съм оставила по-долу само пластмасовите, защото ги засилва със страшна сила във всички посоки. Копчетата на миялната, вече ги стига. Всички кабели, ако случайно не са закрити и ги зърне от някъде. Клавиатурата. Шишето с лосиона, тубичките с крем и други тоал. принадлежности.
Всичко от шкафчетата се вади, панера с дрехи за гладене се обръща, на дивана не може да има някоя дрешка или възглавничка.
Сега хит е бъзикане на копчетата на уредбата, защото е на ниско и съм залепила капачето за касети, а също и като види ТV-то да работи със светлинна скорост е до него и започава да включва и изключва от копчето, ммм много му е забавно и особено да усилва звука на 200 и гледа с кефска муцунка.
С една дума си играем с всичко останало, но не и с играчки. А, излъгах има една зелена количка от типа на Мач Боксовете на тати е, нея вече си я кара на паркета Wink
Не знам, може би всички деца преминават през едни и същи етапи, силно се надявам да дойде и това време, в което играчките ще му бъдат забавни, защото за сега имаме един голям кош и още три-четири на пода, защото са огромни.

Общи условия

Активация на акаунт