Клуб "Парфюмен ценител"-3

  • 19 118
  • 338
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 084
1.   В клуба важат общовалидните правила за форума. Това е уважение към хората, които са го създали и ни дават възможност да общуваме. Да се придържаме към тях!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0
2.   Да бъдем толерантни едни към други.
Цитат
Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, ще бъдат предупреждавани.
3.   Моля, без обидни твърдения, в това число и към определени аромати, защото не сме достатъчно квалифицирани, за да го правим. Не можем да се мерим с „носовете” в парфюмерията, така че - да си знаем мястото. Да се отнасяме с уважение и да подбираме термините с които се изразяваме!
4.   Моля, да помним, че сме тук, за да се забавляваме и да се учим една от друга, а не да се „надиграваме”!
5.   Моля, дискусиите да се водят интелигентно и обосновано, както се полага между хора, споделящи една и съща красива страст.





С благодарности към renci, Mims-Mims, Eta, Bastet, moonlady71, Bellucci, Джемма и densi за създаването на темата.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз ли имам честта да се разпиша първа  Grinning
Да не е само запис, днес съм нежно обгърната от Emotion Divine

# 2
  • Мнения: 31 084
Ммм Мимс много ми хареса този твой аромат. Носи духа на Мобусан Мобусан, но е по-свеж и прохладен.Идеален за пролетта и лятото. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 17 546
А аз избрах у дома да ме топли и прегръща този
И да ви подсетя пак, търся капачка за него, 100 мл. флакон. Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 908
за да не е и моето просто „запис” да ви отправя въпрос с повишена трудност: Една комшийка на майка ми и е подарила парфюм – имитация, та той е цветно алдехиден, напомня ми на Калеш, но е по-мек, ефирен и кремест. Името му е COOL GIRL, а капачето на флакона наподобява Хепи на Клиник /но не и самия флакон/. Аз лично не познавам аромата на Хепи и не зная дали е негова имитация, но ако някой го срещне в квартална дрогерия дали би го помирисал „заради мен” и да ми каже на какво е имитация въпросния парфюм  Blush

# 5
  • Мнения: 3 094
Ще се запиша, защото отивам по важни дела Grinning.....и после може да сте избягали нанякъде! Успех на хубавата темичка и благодаря на Денси и тези, които са й помогнали, че се ангажират с аранжимента й!  bouquet

# 6
  • Мнения: 289
Вместо запис да споделя (специално за Иси, която искаше отзиви  Wink) - след като поносих вече 8 часа Серпентин-а, мога смело да твърдя, че това е един от най-трайните парфюми, които притежавам. Началото е плодово-подправково, постепенно се развиват цветя и ванилия, а като цялостно настроение е доста секси. Мисля, че е лесен за харесване, въпреки че е доста силен.  
Аз поръчах тестера, който е без капачка и установих, че идеално му пасва капачката на Будоара - получава се доста смешно шУшенце  Mr. Green  

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ще се запиша, защото отивам по важни дела Grinning.....и после може да сте избягали нанякъде! Успех на хубавата темичка и благодаря на Денси и тези, които са й помогнали, че се ангажират с аранжимента й!  bouquet

Заслугата е изцяло на Денси   bouquet, какви красоти пак  Crazy

Да ама не, не познавам Хепи, иначе с любопитство бих се запознала и с имитацията му. Така де, да знае човек.

# 8
  • Мнения: 331
здравейте и тук! Hug

# 9
  • Мнения: 212
Вместо запис да споделя (специално за Иси, която искаше отзиви  Wink) - след като поносих вече 8 часа Серпентин-а, мога смело да твърдя, че това е един от най-трайните парфюми, които притежавам. Началото е плодово-подправково, постепенно се развиват цветя и ванилия, а като цялостно настроение е доста секси. Мисля, че е лесен за харесване, въпреки че е доста силен.  
Аз поръчах тестера, който е без капачка и установих, че идеално му пасва капачката на Будоара - получава се доста смешно шУшенце  Mr. Green  
Подкрепям!Страхотен парфюм, на мен ми е любимец поне от две години, затова и аз се снабдих с по-голямо шишенце Blush Пролетта се развива страхотно и оставя много красив шлейф Grinning

# 10
  • Мнения: 17 546
Аз поръчах тестера, който е без капачка и установих, че идеално му пасва капачката на Будоара - получава се доста смешно шУшенце  Mr. Green  
Laughing Покажи ни го! Hug

да_Ама_Не, снимай го този COOL GIRL, да знаем за какво да гледаме.

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 16:56 от Exit

# 11
  • Мнения: 2 590
за да не е и моето просто „запис” да ви отправя въпрос с повишена трудност: Една комшийка на майка ми и е подарила парфюм – имитация, та той е цветно алдехиден, напомня ми на Калеш, но е по-мек, ефирен и кремест. Името му е COOL GIRL, а капачето на флакона наподобява Хепи на Клиник /но не и самия флакон/. Аз лично не познавам аромата на Хепи и не зная дали е негова имитация, но ако някой го срещне в квартална дрогерия дали би го помирисал „заради мен” и да ми каже на какво е имитация въпросния парфюм  Blush
да_Ама_Не и аз не познавам Хепи, може ли освен капачката да опишеш и шишенцето и в какво цветово изпълнение е? С това Cool girl незнам защо се сещам за Куул Уотър на Давидов( извинявам се, обаче английския ми нещо се прецака току що newsm78, какво натиснах и аз незнам, но не ми го сменя)

# 12
  • Мнения: 2 590
Вместо запис да споделя (специално за Иси, която искаше отзиви  Wink) - след като поносих вече 8 часа Серпентин-а, мога смело да твърдя, че това е един от най-трайните парфюми, които притежавам. Началото е плодово-подправково, постепенно се развиват цветя и ванилия, а като цялостно настроение е доста секси. Мисля, че е лесен за харесване, въпреки че е доста силен.  
Аз поръчах тестера, който е без капачка и установих, че идеално му пасва капачката на Будоара - получава се доста смешно шУшенце  Mr. Green  
Подкрепям!Страхотен парфюм, на мен ми е любимец поне от две години, затова и аз се снабдих с по-голямо шишенце Blush Пролетта се развива страхотно и оставя много красив шлейф Grinning
Хихи магика, добре ,че си се сдобила с по-голямо шишенце, че аз да те освободя от по-малкото  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 243
Да се запиша и аз в новата тема с едно от нещата, които чакам (ако го дочакам Tired)

Ехх, туй е да останеш само по парфюм! Mr. Green

# 14
  • Мнения: 331
На мен пък името ми прави асоциация с Tommy Hilfiger

Общи условия

Активация на акаунт