отново проблем с ЕОН

  • 527
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Здравейте

Днес си проверявам сметките на електромерите и какво да видя - на единия от електромерите (закачено е само парното- локално парно) имам сметка от 30 лв, а парното изобщо го няма (източили сме водата от системата и не го ползваме, отопляваме се с климатици). Обаждам се веднага в ЕОН и ми отговарят, че имаме заявена повреда на електромера и затова са ни начислили служебна сметка, но ще пратят комисия да види за какво става въпрос. Инъче от показанията повече от година нямало никакво движение. Сега чакам да дойде комисията и се надявам всичко да се оправи. Това ми се случва вече за 3 път. Винаги ми връщат парите но това са поне 2 или 3 месеца разговори, чакане на комисия и т.н.

Вече им стана навик да ми начисляват един път годишно служебни начисления и после да пращат комисия.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ооооо Е-оn, любима тема! Twisted Evil
Започнали сме дело срещу тях, дано да ги осъдим. Нагли и безконтролни! За второто, за съжаление не са виновни.
Точно снощи се питах, от какъв зор си приватизирахме най-печелившият отрасъл? ooooh! Никой няма полза: държавата няма да печели, потребителите няма да се радват на ниски цени, кой тогава има изгода?
Въпроса е леко риторичен, не държа на отговори.

Общи условия

Активация на акаунт