Благотворителни Великденски базари 2009

  • 6 013
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 836
Здравейте!
понеже се разбра, че ДБМ в София няма да организират Великденски базар, пък аз съм се задействала да правя неща, може ли някой да ми каже дали в други градове ще има такива акции?
Да знам дали да продължавам или да спирам докле е време  Mr. Green

поздрави на всички
  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 523
В Русе също няма да има Великденски базар.
Бургас и Видин ще го проведат.

# 2
  • Мнения: X
запис да следя темата.

И аз съм започнала да правя, но украсени яйца май не мога да пратя в колет, без да се счупят newsm78

А в Пловдив ще има ли?

# 3
  • Мнения: 910
в новогодишния не успях да се включа, нотук ще се постаря да намеря време

# 4
  • Мнения: 76
здравейте и извинете за въпроса, но защо няма да има базар в София и някой знае ли, дали във Варна ще се проведе такава инициятива? Peace

# 5
  • Мнения: 836
здравейте и извинете за въпроса, но защо няма да има базар в София и някой знае ли, дали във Варна ще се проведе такава инициятива? Peace


това е което съм прочела

Няма ли организирани подобни базари в Стара Загора?

ne,поне не се организират от фондация "Движение на българските майки".

тази година в София великденски базар няма да се организира Peace
Ще има друго благотворително мероприятие ,за което ще ви информираме допълнително Hug


дано се включат от ДБМ с повечко информация!

светъл ден на всички  Hug

# 6
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Здравейте,
Все още не е известно къде и кога ще има Великденски базари. Всичките звена на ДБМ са доста ангажирани с разли инициативи, като най-скорошната е МАртенския базар в Пловдив. Отделно си тече постоянната работа свързана с ходенията по домовете и минипроектите коитоимаме с децата. Затова в момента емалко раничко за точна информация.
В София се обмисля Инициатива свързана с/ или покрай Великден, но също нищо още не е сигурно и 100%, за да изнесем официална информация.
Който твори може спокойно да насочи таланта си към градовете извън София.   
Спорна работа!   bouquet

# 7
  • Мнения: 124
Здравейте!Аз се включвам с покана за желаещите да се присъединят към благотворителния Великденски базар в Разград!
Преди година време с няколко съфорумки решихме и ние да помагаме.Усилията ни се насочиха към "Дом за деца и младежи с умствена изостаналост" с.Просторно,Разградска област.
За жалост по независещи и от двете страни обстоятелства нямахме възможност да се влеем в редиците на ДБМ.Тук е мястото да благодаря на момичетата,че все пак намираха време да ни насочват и помагат когато ни беше най-трудно.
Това,което до момента сме свършили ви го давам през погледа на Разградската преса.http://www.ekip7.bg/index.php?option=com_content&task=view&a … 252&Itemid=41.
Добре осъзнаваме,че извършеното не е много,но това само ни амбицира да продължим.
Ще бъдем много радостни и благодарни на всяка помощ.Мисля,че каузата  е еднаква!

# 8
  • Мнения: 2 577
Привет и от мен  Hug

В Бургас и Пловдив ще има Мартенски Базари - това е темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372281.0
Заповядайте  Hug

Колкото за Великденския, в Бургас ще се проведе и такъв надяваме се Peace изчакваме само тия дни да излезе и официалното разрешение на Общината  Peace Фиксирали сме датите 10, 11 и 12 април  Hug

Предварително искам да благодаря на всички за подкрепата   bouquet 

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 21:04 от Amelia

# 9
  • Мнения: 1 884
бен аз съм от Разград. С удовоствие ще се включа с направата на картички за базара.
Правила съм за Великденските базари в София, така че не е проблем. Мога да предоставя вече направени картички за разпечатванеили дори мога и да направя нови. Мога да ги предоставя на диск в .jpg, .png за печат.
Ето виж някой неща:

http://shedevilbg.multiply.com/photos/album/18/cards_

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Време беше за такава тема, че то време не остана, явно тази година Великденските базари ще са малко на брой- ама надявам се много, много успешни Praynig  bouquet Praynig, благодарение на помоща на всички творящи тук.
Наистина хамалогията около един такъв Базар е голяма ама целта си заслужава, в този ред на мисли се предлагам като пощенска кутия за всички които искат да пратят нещо към Бургас че не се знае дали до самия базар ще устискам да не родя, поне преди това да направя каквото мога Hug

# 11
  • Мнения: 1 523
madlena , Hug!
Ще се постарая да направя малко кукли за пръсти,ако ви харесаха от миналата година.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Дидк@ бяха един от хитовете тези кукли, дори аз и някои от момичетата не успяхме да си купим, че да има за редовите купувачи  Peace

# 13
  • Мнения: 124
SheDevil,подбери 3-4 модела и ще се разберем как ще ги пратиш.Благодаря за помощта.

# 14
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Peace Видин обявява 10-12 април за базари  Peace
 Везли сме нисък старт и както винаги приемаме помощ от Бг и чужбина с удоволствие  Hug
 Паричките, които успеем да съберем от тънките граждански джобове ще добавим към събраното от Коледния базар, защото предстои екскурзия, която изисква средства..Вярвам, че заедно ще се спрлавим, както винаги и децата ще са щастливи  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт