Моето раждане

  • 915
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Мили мами,

Колкото повече наближава раждането, толкова повече въпроси започвам да си задавам. Темата е необятна, тайнствена и много лична, леко страшна, понякога доста плашеща, и същевременно супер силна...  Hug

Бих искала да ви попитам как мина вашето раждане. Кога усетихте първия знак, че започва? Как ви приеха в болницата? Любимият беше ли до вас през цялото време или предпочетохте да останете насаме със себе си? Как точно се случи? Лекарите чуваха ли желанията ви? Какво бихте променили следващия път?

Сигурна съм, че подобна тема ще бъде много полезна и успокояваща за всички бъдещи майки, на които предстои да дадат живот за първи път.  Flowers Bouquet

# 1
  • Мнения: 9 776
Ще се изненадаш колко много подобни теми има. Само пусни търсачката.

# 2
  • Мнения: 68
Нямах намерение да правя повторение! От доста време чета тук и не съм намирала конкретна тема-разказ за раждането... newsm78 Насочете ме къде да надникна Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
Ще се изненадаш колко много подобни теми има. Само пусни търсачката.
Абсолютно подкрепям! Peace
Има много теми, само трябва малко да се поразровиш Hug
.
.
Нямах намерение да правя повторение! От доста време чета тук и не съм намирала конкретна тема-разказ за раждането... newsm78 Насочете ме къде да надникна Wink
Ами явно не си чела внимателно, защото темите са доста
ето
и пак....
пусни една търсачка все пак Crossing Arms

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 17:21 от Мишле_

# 4
  • Мнения: 9 776
Бих потърсила вместо теб, но нямам време, защото следя няколко важни за мен теми в момента. Напиши раждане или моето раждане или нещо от сорта на търсене и ще изскочат страшно много неща Peace. Ако намеря после нещо ще ти пиша.

# 5
  • Мнения: 9 973
има много теми,потърси ги
всеки ден всеки потребител го мързи да разказва на дълго и широко за ражданито си

# 6
  • Мнения: 826
 Има, има такива теми. Wink
Ето една хубава: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355917.0
ето и още една, която може да ти хареса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358070.0
 Peace

# 7
  • Мнения: 2 110
Не и се сърдете ,че повтаря темата. Всеки лично приема неговите проблеми за по-значими и големи. Нормално е ,ако и предстои скоро раждане да се чувства несигурна и притеснена.
Аз също бях така ,дори и вторият път. Всеки си мисли ,че щом е второ знаеш и не се притесняваш. Не е така. на мен лично ми стана много обидно когато за второто раждане отидох в болницата в 4 часа през нощта да им кажа ,че раждам .Те сърдито ме върнаха  у дома /все едно е така се разхождам от скука/и аз след няма и един час родих !

# 8
  • Мнения: 9 776
Никой на никого не се сърди Naughty. Даже и в момента върви една такава тема, която знам, че не е от вчера. Може би тя сама я е изровила. И сигурно е прочела и си е задала въпросите там.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 365
Потърси темата Смешно ли е раждането - уникално забавна тема! Със сигурност ще те развесели и разсее от леко страшния аспект. На мен много ми помогна да гледам по-ведро на нещата когато ми предстоеше раждане  Peace

# 10
  • Мнения: 68
Вече съжалявам, че попитах  Grinning
Благодаря за пренасочването.

Общи условия

Активация на акаунт