Помогнете за името, моля.

  • 2 743
  • 47
  •   1
Отговори
Майка ми се казва Светлана, а свекърва ми Мария, блокирала съм от всякъде и немога да измисля име за момиченце, което започва със С но да е съчетание от имената на майка ми и свекърва ми. Моля помагайте със предложения може и да не са само български имена то ние така и така не живeeм в България,  всякакви предложения се приемат. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 340
Не си блокирала, ами такова име просто няма.  Смария? Света-Мария? Сария?

Кръстете я Сара и кажете, че е кръстена на баба Светла и баба Мара  Joy

# 2
Светомира, Светломира, Светомила, Мирослава, Милослава, Станимира  Peace



 

# 3

Мирослава
Светомира
Светомила 


 

# 4
  • Sf
  • Мнения: 978
Светлана-Мария или Мариана - ако майка ти приеме да вземеш последните три букви от нейното име.

# 5
  • Мнения: 0
Може би Симона, Самира или Марисол

# 6
  • Мнения: 1 795
Симона Peace
Самия /това мисля, че е арабско newsm78/
Това с комбинациите между 2 баби е доста сложно, сещам се за оня лаф за баба Петра и баба Сия, а детето Потресия Sick

# 7
  • Мнения: 81
Светломира newsm78
Самуила,Симона.
Сещам се и за Мейра,което в превод от идиш е "светя","светла".За последното обаче може да има сърдити,а и да не ви допадне.



# 8
  • Мнения: 340
Абе, всички завършващи на Мира нямат нищо общо с Мария.  Нито пък Симона.  От какъв зор това ще е производно на Мария??  Няма да се хване свекървата...

# 9
  • Мнения: 399
Самира! Heart Eyes
или Стела - Мария...и за да не сърди майка ти,че нейното име е променено,а това на свекито ти не е,може например Стела-Мия! Laughing
или Сияна-Мария  Rolling Eyes
Мери-Сю,Саманта  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 574
Аз не бих се наела да правя комбинация между имената на бабите, иначе май само Светломира е горе долу сходно по звучене newsm78

# 11
  • Мнения: 891
Симона  Peace

# 12
  • Мнения: 14
Може би Самара .

# 13
  • Мнения: 3 016
Кръсти детето с красиво име. Не се съобразявай чак толкова . Симона ми харесва .

# 14
  • Мнения: 1 364
Мирослава Peace

Общи условия

Активация на акаунт