Виетнам, Камбоджа

  • 2 411
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Живот и здраве тази година смятаме да посетим Виетнам и Камбоджа. Спрели сме се на екскурзия, предлагана от 2М-КО, с които вече сме пътували и сме с много добри впечетления: http://www.2mko.com/destinacia_28.html
Не познаваме хора, посещавали този регион, а в нета намирам сравнително малко инфо. Ако някой вече е пътувал по тази дестинация, ще съм много благодарана на впечетления и снимки Grinning

# 1
  • Мнения: 2 175
Здрасти..
миналата година обикалях из Виетнам/южната му част/ - Сайгон, На Транг и Да Нанг..
Много ни хареса и изкарахме прекрасно..
Кажи по-точно какво  те интересува..
 Sunglasses

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Магаренце, благодаря ти. И аз не знам какво точно да питам Laughing... предполагам, че свободната обиколка е доста по-хубава и различна от организираното пътуване. Очаквам да е много екзотично и относително свободно от туристи. Доколкото съм запозната не трябват ваксини, мед. обслужване е на ниво, храната много вкусна... Чувала съм, че и плажовоте са много красиви и безлюдни, но за съжаление в програмата ни не е предвидено време за плаж. Дали евент. можеш да пуснеш снимкиFlutter

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... даже видео материали имам от Камбоджа  Crazy. На брат ми, който 8-9м. беше рейнджър там, преди години.

Лекси, хубава дестинация  Peace Нямам лични впечатления, но дай Бог, да имам някой ден.
Хубаво да си изкарате  Hug

# 4
  • Мнения: 2 175
Лекси, ще ви хареса със сигурност..макар че ще се разбиете от "трамбоване"..Wink
Сега чак погледнах програмата ви..

Ваксините -по пронцип са задължителни, както за всяка тропическа страна..но никои не ти ги иска..Wink Аз не съм правила нищо за там..
Плажовете са прекрасни - то целия Виетнам е една голяма плажна ивица..
Правят се в момента уникални хотели- като ниво много по-високо от Тайланд напр. .
Хой Ан е интересен - аватара ми е оттам..Наблизо са руните Myson - като ги видите тях, после ще разбереш откъде са пагодите в Ангкор Ват и в целия регион..;
НаТранг им е единствения засега официален курорт и ма от всичко по малко..
Сайгон е ..умопомрачителен..
Аз изпаднах в "културен" шок направо..Милиони мотопеди и никаква пътна организация.. Laughing
Не пропускайте делтата на Меконг - много е завладяваща..Може да се качите на лодка и да обикаляте из каналите, както и да посетите места "плодова" ферма..

Ето малко снимки:














# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
магаренце, 2-рата снимка е невероятна...

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Иха, благодаря ви много Hug Прекрасни снимки! Сигурна съм, че ще ми хареса. За трамбоването и аз имам опасения, че ще ми дойде вповечко, но записах вече каланетика, пък дано помогне Laughing

# 7
  • Мнения: 241
Живот и здраве тази година смятаме да посетим Виетнам и Камбоджа. Спрели сме се на екскурзия, предлагана от 2М-КО, с които вече сме пътували и сме с много добри впечетления: http://www.2mko.com/destinacia_28.html
Не познаваме хора, посещавали този регион, а в нета намирам сравнително малко инфо. Ако някой вече е пътувал по тази дестинация, ще съм много благодарана на впечетления и снимки Grinning

http://www.2mko.com/excurzia_219-28-18.html

Лекси,
май ще се присъединим към вас  Grinning  Heart Eyes
тъкмо се чудех къде да ида като втора дестинация за годината след един по-нестандартен поглед на Египет и тази екскурзия ме грабна веднага... интересно ми е само колко ли са летищните такси. Питала ли си вече? Мисля го обаче за ноември, не за март.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Не съм Grinning И ние мислим за ноември. Миналата година бяхме в Йордания с тях и сме много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт