Коластра от кога?

  • 47 630
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 651
Здравейте,аз вече съм в 5м и не ми е изтичало нищо от гърдите.В книги и нета чета,че сега е момента.Вярно ли е?Ако не ми протече това чудо ще имам ли кърма?Много искам да си кърмя детето?
Благодаря!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Не мисля, че има връзка. Въпрос на организъм. Като родиш ще видиш дали ще имаш достатъчно кърма.
Ако толкова се притесняваш - попитай момичетата от Кърмаческия.

# 2
  • Мнения: 9 776
Здравейте,аз вече съм в 5м и не ми е изтичало нищо от гърдите.В книги и нета чета,че сега е момента.Вярно ли е?Ако не ми протече това чудо ще имам ли кърма?Много искам да си кърмя детето?
Благодаря!   bouquet

Ами не е задължително. И няма връзка с кърмата после. При мен течеше от началото почти и през цялата бременност, с изключение на последните два месеца Rolling Eyes. Но сега си кърмя успешно и няма проблеми. Не се тормози за такива неща. Всичко ще бъде наред Peace.

# 3
  • Мнения: 1 763
Няма връзка. Аз имах коластра от третия месец на бременността, а въобще не успях да кърмя. Пожелавам ти при теб да се случи обратното  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 387
Спокойно, няма абсолютно никаква връзка. На мен коластрата ми потече едва след като родих и сложих Андреа на гърда (и с Ния беше същото). След няколко дни ще стане на 11 месеца и още си я кърмя успешно Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 396
Хич не се паникъосвай , мила!
При всеки е различно и това съвсем не означава, че няма да кърмиш!
Освен това самата кърма слиза на третия четвъртия ден след раждането...така, че страшно няма!

# 7
  • Мнения: 362
И аз мисля,че нямат връзка двете неща Peace При сестра ми не се отделяше коластра по време на бременността,а след като роди имаше доста мляко.Аз имах още от 4-тия месец.Не ги мисли тези неща от сега Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 270
Според мен няма никаква връзка - всичко е индивидуално!

# 9
  • Мнения: 718
Явно при всички е различно, аз през бременността нямах, дойде ми след като сложих бебето. Сега кърмя успешно! Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Коластра ще имаш,като родиш! Hug

# 11
  • Мнения: 693
Не мисля, че има връзка! Не се притеснявай излишно Hug

И все пак ако е важно да кажа, че моята я забелязах в 27-ма седмица  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 999
Нищо и никога не ми е изтичало от гърдите преди да родя. Коластрата ми тръгна точно 24 часа след като бебето се появи на бял свят. Кърма имах много.

# 13
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Не се притеснявай! Няма значение дали имаш коластра преди да родиш. Моята тръгна след раждането и досега имам много кърма.
Лека бременност и успех!

# 14
  • Мнения: 4 433
Аз нямах по време на бременността,а моя приятелка пък обратното...
..различно е при всеки,не се притеснявай Hug

Общи условия

Активация на акаунт