За КАТ и "номер по избор"

  • 4 619
  • 3
  •   1
Отговори
Днес регистрирах автомобил в КАТ София и имах голямото желание да му избера номер от вида АВ-АВ. Вчера ходих до там да проверя каква е процедурата и отговорът беше: "утре като дойтете с колата на момента ще си изберете номера". Отивам днес в 6:30, за да мина по-рано и по-бързо, и в 8:15 стигам до т.н. гише 51 където би трябвало на екран да са показани номерата "по избор". Уви... Един час по-късно въпросният екран все още продължаваше да дава син текст на черен фон: "няма сигнал" на руски. Тъй като помешението е с температура равна на външната, реших да проверя какво става. Служителката на 53 гише отсече "ще чакате" с тон показващ че това ще продължи неясно колко време. След още 45мин чакане, "няма сигнал" продължаваше и реших, че АВ-АВ не си заслужава да продължавам да стоя при 0 градуса още неясно колко време, и поисках от същата служителка на г. 53 да платя за "обикновен" и да си ходя. След около 15 мин "обикновеният" беше готов и отидох да го монтират. Там служител ми каза: "вие не знаете ли че те не изкарват всеки ден номера по избор"  Grinning А беше време когато се ходеше предния ден и всичко беше ок. Така че , ако искате "номер по избор" първо проверете дали в текущия ден се предлагат, иначе рискувате да си изгубите неясно колко време  Grinning

# 1
Ти пък къде я пусна тая тема. Това е форума на домакините дето дори не знаят къде се намира КАТ, за сметка на това обаче имат мнение по всякакви въпроси.
Много неща се промениха там особено откакто почти целия декември месец миналата година казваха, че не им работят компютрите. Не знам дали има връзка само че докато си поправяха сървъра уволниха няколко човека. Мисля че замазаха някаква информация и покрай това са си измислили и нови правила.
Поздрави за новата кола. Ако е същата като ника ти се слави със страхотна проходимост.

# 2
  • Мнения: 1 844
zuzu,ами ти като не си от домакините,които не знаят къде е КАТ,какво правиш в този форум?Я къш..
на автора-честито за колата.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Териус, не знам дали ще те успокоя, но ще ти кажа моето мнение.
Избраните номера на колите си ги слагат хора, които не могат да си запомнят произволните. Нали не искаш да се числиш към тях?
Честно никога не съм разбирала тази... (извинете) селска мания на някои хора да демонстрират социалния си статус или нещо друго с "впечатляващи" номера на колите  Rolling Eyes

Зузу, аз пиша тук, но никак не се имам за домакиня (мъж ми ще потвърди с достатъчно факти Mr. Green), знам къде е КАТ, а номера на колата ми е мноого труден - CT 4776 CM  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт