Кога се появяват бенките?

  • 9 560
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
Ние сме на пет месеца без два дни и все още си нямаме нито една бенка. Не че ми липсват особено де Mr. Green, но просто се зачудих кога ли се появявят първите бенки? newsm78 Споделете кога се появиха при вашите дечица

# 1
  • Мнения: 8 769
Аз с огромно учудване забелязах първите бенки на дъщеря си преди около 2-3 месеца (сега е на 2г и половина).

# 2
  • Мнения: 7 837
Самуил се роди с бенка на крачето.

# 3
  • Мнения: 46 482
Към 4 месец излезе една на крачето и от тогава не са се появявали други.

# 4
  • Мнения: 4 244
Моята се роди белязана по коремчето и беше голяма колкото точица, сега е вече колкото лещено зърно. ПО късно и се появиха нови
А на сина първата се появи на 2 месец

# 5
Privet,
iskam da ti spodelya 4e nie sme na 2 meseca i po4ti 2 sedmici i ve4e si imame benka na ednoto kra4e pod kolyanoto.Poyavi se v na4aloto na vtoria mesec, no ti ne se boi - az 4uh obezpokoitelni neshta za rano poyavilite se benki na bebetata

# 6
  • Мнения: 457
Да, и на нас ни се появи преди 2 седмици бенка на крачето- 3 пръста под коляното.
И аз имам голяма бенка на същия крак, почти на същото място.
На друго място няма.

# 7
  • Мнения: 5 299
Малката е на 4 месеца,но още няма бенки..

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 256
скоро след раждането ,може би в първия месец не си спомням точно и постепенно порастна

в момента е по -малка от 1 ст.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони се роди с бенка на крачето, малко над глезена. Други засега няма.

# 10
  • Мнения: 1 645
Дани има само една бенка на коляното,която се появи преди няколко месеца - не си спомням точно кога.

Даниел - 21.04.2004г.

# 11
  • Мнения: 1 427
Ние пък си нямаме още......почти  колкото вас сме,ама в бъдеще я очаквам таз екстра,защото  аз имам мноооого ....наследила съм ги от мама!Дано  все пак ни се разминат ,ама надали! Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 577
И ние имаме една мъни4ка на стъпалцето, много е сладка  Hug

маминко  Heart Eyes

# 13
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Засега няма! Дано да се размине, защото аз съм доооста ...петниста  Confused Confused Confused

И ние имаме една мъни4ка на стъпалцето, много е сладка Hug

маминко Heart Eyes

И аз съм родена с бенка на стъпалото,точно на свода! Много си я обичам! Като отличителен белег ми е  Wink

# 14
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Ние сме на 5 и половина и все още нямаме бенки. Но се родихме с едно "незавито" ушенце с триъгълниче. Изви се и оформи ушенцето отгоре чак в третата седмица след раждането. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт