Как планирате времето си?

  • 596
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Здравейте, моля за съвет . Кърмя на поискване бебо и доскоро си беше изградил навик да се храни на 2,5-3,5 часа. От десетина дни преживяваме кърмаческа криза и започнах да го храня на 2 часа, дори и на по кратък интервал . Утре трябва да отида на лекар и не знам как да планирам деня си  Sad Страх ме е, че докато отида и се върна, а и там ще почакам , малкия ще полудее от глад. Не ми се иска да оставям шише, и без това в момента преживяваме труден период. Сърди се като трябва да поработи с устата дълго за задното мляко, а сега да му предложа наготово, много рисковано ми се вижда. Не искам да го вземем с мен, Медицинския център е малък и задушен. А и въпреки че имам 3 деца, досега не ми се е случвало да кърмя навън. Embarassed Ще трябва да се пообразовам как става и да започвам, време ми е Laughing

# 1
  • Мнения: 327
Ами, предлагаш преди да излезеш и се надяваш да издържи,поне аз така правих докато карах шофьорски курс миналата година по същото време. Peace
Кърменето навън на такова малко бебе се приема добре,така че се възползвай от този период.След 6м. се учудват,а след годината предимно те одумват. Peace

# 2
  • Мнения: 141
Шрековица го е казала!Бебо винаги е с мен когато се налага да излизам ,защото незнам колко време ще ми отнеме дадено мероприятие.Даже на зъболекарски стол съм кърмила.Мъжа отвън с детето ,като огладня ми го донесе и така.И е крайно време поне с третото да пробваш веднъж навън Hug Mr. Green!

# 3
  • Мнения: 2 376
ахам трябва да пробваш, а с бебето е много вероятно и да не чакаш  Mr. Green Възползвай се докато може  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 543
И ни се движим винаги в комплект - някак още не мога да го оставя, само за около час и половина ми се е случвало да изляза и тогава е бил в ръцете на майка ми. Не ми създава проблеми. Гледам обаче и мъжът ми да е с мен ако се налагя да ходя на доктор или нещо подобно.

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Точно в тези вирусни времена не е подходящо да го водиш с теб в МЦ. Така или иначе някой ще го гледа вместо теб, няма ли възможност да дойдат с теб и да те чакат в колата, напр. Така, ако даде много зор за хранене, ще можеш да помолиш опашката да напуснеш за малко и да го накърмиш.

# 6
  • Мнения: 516
Благодаря ви, че се отзовахте толкова бързо. Hug Идеята за колата ми допада, а и нали  уж съм с час, дано свърша бързо.
Днес например  след храненето излязох до магазина , за да си купя сутиен за кърмачки Mr. Green Мъжо на пожар ми звъни къде се бавя( след половин час), че  това бебе ревяло и не знаел какво да го прави.Нищо не свърших, само се разходих почти тичешком #Crazy

# 7
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мъжо на пожар ми звъни къде се бавя( след половин час), че  това бебе ревяло и не знаел какво да го прави.
ааа, те, мъжете, и некърмачета, когато станат, пак не знаят какво да ги правят и звънят по тел. Grinning

# 8
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
На мен като ми се е налагало да изляза за по-дълго (може и грубо да прозвучи) я "назобвам" яко малката - примерно й давам да пие три пъти през един час. Тя поне не отказва. После може да се оповръща малко, ама таткото да му мисли. Поне няма да му се налага да се чуди с какво да я храни  Mr. Green Иначе и аз не бих помъкнала малко бебе по места, където има много хора, особено болници и тем подобни. Пък може и да помолиш да минеш по-бързо, примерно веднага след като си отишла. Може да ти излезе късмета.
desi_jul  сега забелязах, че бебоците ни са на една и съща възраст   bouquet

# 9
  • Мнения: 11 063
Записвам се да крада идеи.

Откак се е родила, не съм я оставяла за повече от 1.5 часа, и то никога не се отдалечавам на повече от 10-15 мин път, било то с кола или пеш.

Миналата неделя таткото ме викна насред масаж!!! А студиото е на партера на блока! Ревяла, вика. Бях излязла преди 35 мин...

А и на мен ми се налага да посещавам разни доктори по хронични проблеми. Май ще оставя за пролетта, че родата да я бута в количка из околностите на докторлъка.

# 10
  • Мнения: 516
Това с "назобването" си го бива Laughing При нас обаче няма да проработи.В повечето случеи му се моля да продължи Sad Плаче гладен, суче минута-две ,като подивял, и после едно въртене настава Rolling Eyes Само нощем(когато е сънен) суче бавно и методично. А денем  е рев-ядене-рев, иди го разбери.

# 11
  • Мнения: 185
Аз обикновено ходя навсякъде с малката, но като ходех на зъболекар примерно, някой я гледаше наоколо в количката и ако дава много зор, ми звънят и мога да реагирам своевременно. Според мен, ако мислиш, че има вероятност да се забавиш (защото нали все пак си имаш час) е най-добре мъжът ти или някой друг да дойдат с теб и да те чакат в колата, както някой беше предложил. А в кърменето навън няма нищо страшно, аз всеки ден кати злизам я кърмя навън малката поне веднъж, а лятото като бяхме навън за по-дълго и повече  Peace. Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт