Зайче си търси дом

  • 4 658
  • 32
  •   1
Отговори
Здравейте,подариха ми зайче за рождения ден,но аз си нямах и представа,че имат това намерение.Аз съм студент Математика и Информатика в Софийския Университет и нямам НИКАКВО време,да го гледам,а до колкото разбрах било и много сложно,а и нямам и възможност,направо не знам как можаха да ми го подарят без да ме питат...Малко по-късничко ще кача снимки,но накратко:това е клепоухчо зайче,бяло на черни точки и е много палаво,но аз нямам НИКАКВА възможност за съжаление да го гледам.Точно по-тази причина се надявам някой добър стопанин,да го вземе.Благодаря ви предварително.
Снимка: http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/a2577c … bef5/18022009424j

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 14:40 от predatoralien

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дай снимки, моля. Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
и аз за снимки чакам

# 3
  • Мнения: 25 442
Внимавай на кого ще го дадеш, момче! Такова сладко зайче не заслужава да нахрани някоя змия...

# 4
  • Мнения: 2 388
Невероятно е. Heart Eyes Искам да го нагушкам. Hug

# 5
  • Мнения: 1 849
Последно за кого е таралежа (от таралеж в гащите  Laughing) Имам един такъв хубосник в къщи, ако е мъжко може и да го взема.

# 6
  • Мнения: 4
az bih vzela zaicheto  Simple Smile i se izvinqvam za latinicata .....

# 7
  • Мнения: 197
Много красив зайо!Пожелавам му да си намери много добри и обичливи стопани!И както каза Как'Сийка, много внимавайте на кого ще го дадете  Sick Хора всякакви,убедете се , че няма да нахрани змия или да стане на яхния  Sick ooooh! Изисквайте да ви дадат телефон и адрес, кажете , че искате да го виждате от време на време, пък макар и само на снимки...Никой нормален човек няма да ви откаже да праща снимка от време на време!Ако човека се дърпа и не си дава личните данни бъдете нащрек! Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
За кой град става въпрос

# 9
  • Мнения: 1 849
За кой град става въпрос

Софийския Университет е в София, до колкото знам Wink  Laughing

Нямам змии в къщи. Но имам две дивачета, които обичат зайци, нищо, че плаша голямото, че ако не изчисти на заека ще го сготвя...  Joy няма да го направя, защото няма да има кой да го яде... Wink

# 10
  • Мнения: 26
Много е сладко. newsm03
Може ли да дадеш по-пълно инфо за него?

# 11
  • Мнения: 3 322
Трудно ли се гледат зайчета? Много го харесах...

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Може ли да дадеш по-пълно инфо за него?

до кое коляно, предпочиташ  Laughing
Аз се отказвам. Не ми харесва...

# 13
  • Мнения: 93
Има ли си клетка зайо?
Ако си има го взимам /просто в момента нямам възможност да му купя ако си няма/.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 339
Аз също бих го взела харесва ми ако има клетка   и ми се обясни какви грижи да се полагат да него.Имам се едно калпазанче дето ще му е вечният другар на зайо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт