Малко помощ

  • 803
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Момичета помагайте. Спешно търся самоучител или разговорник по гръцки език... 2 дена рових из нета и намерих само един разговорник, който има общо 20 думи и израза  ooooh!
Много моля всички , които са ползвали или знаят от къде мога да сваля да помагат.  Hug

# 1
  • Мнения: 25 551
А в някоя книжарница защо не провериш?

# 2
  • Мнения: 33
Защото е много по-лесно и бързо да си сваля нещо от интернет ако намеря разбира се..
Ако не успея ще търся по книжарниците...

# 3
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Знаеш ли английски ? Ако да, това мисля че ще те устрои http://www.byki.com/fls/free-greek-software-download.html?l=greek . Аз го ползвам за учене на друг език и съм много доволна. Безплатната версия е 10-12 урока, а платената ($50) - доста повече.  С голям кеф уча оттам, надявам се да ти свърши работа и на теб!

# 4
  • Мнения: 33
michelle25 много ти благодаря. Знам английски и ще го пробвам   bouquet

# 5
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Еее, това е супер! Мисля, че ще останеш доволна! Пиши като я пробваш, да споделиш харесала ли ти е. Имай предвид, че когато почнеш да пишеш, всяка буква, точка и запетайка, всеки интервал трябва да са си на мястото, иначе ти го отчита като грешка и после те кара да го пишеш по 100 пъти правилно. Ако напишеш Thank you вместо Тhanks пак е грешка. Мен само това ме дразнеше, но все пак това е програма и не схваща смисъла .
Успех с ученето!

Общи условия

Активация на акаунт