свестни сайтове за запознанства

  • 7 419
  • 58
  •   1
Отговори
Моля ви да споделите кои свестни сайтове за запознанства сте ползвали, в които могат да се срещнат и сериозни хора. Прочетох, че много момичета са срещнали половинките си в нета. Аз досега попадам само на идиоти.

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Popcorn

# 2
  • София
  • Мнения: 336
Здравей,
според мен не е от сайтовете, до късмет си е. Няма как сайтовете да са сериозни или несериозни, защото нито един не "проверява" сериозността и ангажираността на регистриралите се. Просто трябва да попаднеш случайно на точния човек.
Успех и дано намериш това, което търсиш  bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Според мен "свестни" сайтове за запознанства няма. Във всеки от тях е пълно с  ч...джии.
Аз намерих половинката си в Atol.bg, който не е точно дейтинг. Ако бях се регнала в сайт за запознанства, сигурно нямаше да го намеря.

# 4
  • Мнения: 919
Моля ви да споделите кои свестни сайтове за запознанства сте ползвали, в които могат да се срещнат и сериозни хора. Прочетох, че много момичета са срещнали половинките си в нета. Аз досега попадам само на идиоти.
Едва ли някой сайт може да се нарече"свестен" според мен. Peace

# 5
  • Мнения: 2 448
Все едно да кажеш, кажете ми някой свестен бар за запознанства, защото много са срещнали половинките си в бар.
Всичко е до късмет и усет.
В тези сайтове 90 % търсят само секс, а не знам дали поне предлагат качествен такъв.  Whistling

# 6
  • Мнения: 2 388
До късмет е.
Имам приятел, който има вече сериозна връзка от една година, а се запознаха в сайт с цел секс за една вечер.

# 7
  • Мнения: 35
по-добре във форуми потърси,специализирани по хобита и т.н.

# 8
  • София
  • Мнения: 336
До късмет е.
Имам приятел, който има вече сериозна връзка от една година, а се запознаха в сайт с цел секс за една вечер.

Да, мой роднина "срещна" приятелката си в Елмаз  Simple Smile всеки момент ще им се роди бебенце.... Laughing

# 9
  • Мнения: 2 388
Да, мой роднина "срещна" приятелката си в Елмаз  Simple Smile всеки момент ще им се роди бебенце.... Laughing

То в Елмаз си има сериозни. Аз говорех за друг сайт.

# 10
  • Мнения: 2 448
по-добре във форуми потърси,специализирани по хобита и т.н.

Форуми е добре, особено ако са за коли или мускули, пълно е с мъже. Конкуренцията от жени там е по малка.  
За компютри също, но трябва да си на ниво в тази сфера , иначе ще изглеждаш тъпо.  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 388
В тези за сила и мускули не ти препоръчвам. Така ще те налазят и ще ти се правят на велики, че даже и да има някой свестен ( а то има ) няма да успееш да го различиш измежду тълпата.
Аз имам регистрация, но като мъж. Sunglasses

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де, пусни ТТ данни и изисквания, вярвам че мамите имат познати сериозни ергени и ще ти помогнат.

# 13
  • Мнения: 4 892
За компютри също, но трябва да си на ниво в тази сфера , иначе ще изглеждаш тъпо.  Laughing

Според мен там има голям шанс да не я забележат  Crazy
Виж, при автомобилите, о, там колкото по-неосведомена, толкоз повече мераклии да я "светнат"  Laughing

# 14
  • Мнения: 620
Принципно не одобрявам пребиваването в сайтове за запознанство. Naughty
Причините да се търси подобен начин на връзка според мен са тотална извратеност или тотално отчаяние.
Дано да успееш да намериш нещо читаво,но.......трудно.

Общи условия

Активация на акаунт