Не иска твърда храна

  • 340
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Ох, момичета, сигурно е нормално, но не мога да не се притеснявам...
Момченцето ми е на 8 месеца, захраних го преди 20 дни, уж му харесва вкусът на новата храна /изглежда доволен/, но  на третата лъжичка започва да гледа безразлично и да не иска, сякаш не е гладен. После му давам да суче и суче добре горе-долу. Добре е вече да бъде захранен, защото май има някаква алергия /има кръвни жилки в акото, казаха, че е от кърмата, бях на строга диета два месеца и половина без никакъв резултат/ и идеята е, че като суче по-малко, а поема повече немлечна храна, тези прояви ще отшумят. Той, обаче, не желае. Моля ви, споделете подобни проблеми и как сте ги преодолели, че с каката ен сем имали такива изпитания. Да кажа само, че яде 1-2 лъжички пюре от тиква и картоф на обяд и две-три оризова каша следобяд. Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 690
Едва ли е алергия от кърмата   Naughty
Все пак от 20 дни е захранен, което като цяло си е малко време  Peace Имай повече търпение, тепърва свиква с твърдата храна и с лъжицата  Peace пък и няма лошо да си цоцка по-дълго време  Peace  Имай предвид, че млякото на тази възраст наистина му е много важно  Hug

# 2
  • Мнения: 636
vesela_ , ако не бяха тия кръвни жилки, дето щели да изчезнат със захранването, сигурно нямаше да съм толкова припряна. Иначе, аз също искам да си го кърмя и го кърмя вече помече от 6 месеца след диагнозата АБКМ и нямам намерение да минавам на диетично мляко, въпреки че от него се очаква да се махнат въпросните жилки. А алергията, разбира се, не е от самата кърма /ако изобщо е алергия/, а от храните, които аз ям.

Общи условия

Активация на акаунт