Биодармедо

  • 2 872
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте,има ли доволни от този кабинет?Някой знае ли нещо повече за тях?
Благодаря предварително!  bouquet

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 16:47 от doretoo

# 1
  • София
  • Мнения: 2 835
Преди няколко години съм правила предаване за тях, имам една тяхна книга, но цялата работа ми се вижда доста сложна, а и трудно приложима. Освен че се яде някакъв меден "еликсир", има някакви хранителни схеми, дето ми се струва, че ако се спазват, така или иначе от меденото нещо нужда няма. Имаше и някакви фрикции, дето се правят в банята...не си спомням подробности, но това ми изниква в момента. Във всеки случай е нещо сложничко за спазване, според мен.

# 2
  • Мнения: 114
Дали това означава,че никой нищо незнае за биодармедо? Thinking

# 3
  • Мнения: 99
Дорето аз съм ходила там преди няколко. Кабинет е силно казана дума. Беше като малко магазинче, тясно. Жената там говори на крак с мен и едва ли не като ме гледа прецени, че имам нужда от тяхните продукти(едва ли не ме изкара с някакви обриви по кожата... а там беше много задушно и направо ми стана зле и вероятно съм се зачервила).  Взех си комплекта с книги и продукти, които всъщност продукти бяха накакви чеснови капки в малко шишенце и две бурканчета с нещо, което те
наричат "медовина"(прилича на мед но е някакъв блудкаш). И си купуваш обикновенно жито, което киснеш вечер във вода и само това ядеш подправено с тази медовина. Незная дали си пробвала киснато жито SickАз обичам жито, но киснато несварено е отвратително. И пиеш чайове. Книгите ми са някъде наоколо и ако успея да ги изровя може да попрепиша някои неща тук. Но аз лично изкарах 3 дни на това ядене на киснато жито и захвърлих всичко. Това за мен не е правилния начин за отслабване. Дано съм ти помогнала да добиеш представа за какво става дума. Моя личен съвет е да не се прецакваш да ходиш там Hug
Това е сайта им:
http://www.biodarmedo.com/otslabvaneto.htm С тази Радостина съм говорила и изобщо не останах доволна Naughty

# 4
  • Мнения: 196
Аз също както почти всички тука съм пхробвала де що се появи за отслабване. И това съм го пила - яла. Имам книгите "Отслабване без глад" на Радостина Костадинова, която всъщност е авторката, продавачката, консултантката и т.н. свързано с тези продукти. Продуктите са наричат "Медо" и са под различини номера според нуждата на клиента. Има схема за хранене, схема за захранване и др. като през цялото време се пие преварена вода и се яде от продукта с меда който ти е даден. Много е объркващо, изтърпях го но само с една доза. Нямах ефект- единствено се прочисти може би кожата ми и се чувствах по-леко, но така се чувствам и всеки път като ям по-малко. Все пак длъжни сме да опитаме всичко....
Имам адреси ако някой се интересува мога да му дам! newsm10

# 5
  • Мнения: 114
Благодаря,момичета!  bouquetЗа сега и това ми е достатъчно,но си запазвам правото да ви досадя на лични,ако реша да отида! Rolling Eyes Hug

# 6
  • Мнения: 99
Рали много правилно го е написала...същото мисля и аз и по същия начин се чувствах Sick Ето тук има показани въпросните Медо по номера и капките за , които споменах:
http://kabinet.biodarmedo.com/k10_1.htm

И наистина Радостина Костадинова се занимава със всичко-автор, продавач и едва ли не специалст-лекар. Няма проблем и на ЛС да ни пишеш но мисля, че е добре да дискутираме тук за да може повече хора да прочетата отзиви за Биодармедо. Ако има други с опит нека да споделят как е  било при тях. При мен лично това посещение и закупените книги и продукти бяха пълно прахосване на пари Naughty

Общи условия

Активация на акаунт