Степер - от каде и какъв?

  • 8 512
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Здравей те,
Дали някой може да ми помогне какъв степер да си купя и от къде! Идея си нямам кои са добри! А ми се иска да се постегна отзад!  Blush

# 1
  • Мнения: 156
В Техномаркет  и Технополис има. Моя е Neo и съм доволна от него Peace

# 2
  • Мнения: 126
Благодаря ти Джесита!
А за колко си го купувала? И по колко време тренираш на ден - за да има ефект?

# 3
  • Мнения: 156
Благодаря ти Джесита!
А за колко си го купувала? И по колко време тренираш на ден - за да има ефект?
Към 60лв. А за тренировките различно, когато имам време през деня , натоварва доста краката.

# 4
  • Мнения: 126
А твоя туист степер ли е ? Мърда ли и в страни и дали има въженца за ръцете!? Извинявай сигурно задавам неуместни и глупави въпроси, но аз нищо не разбирам от тия неща!

# 5
  • Мнения: 156
А твоя туист степер ли е ? Мърда ли и в страни и дали има въженца за ръцете!? Извинявай сигурно задавам неуместни и глупави въпроси, но аз нищо не разбирам от тия неща!
Да,има въженца и се мърда на страни.Ти да не мислиш че аз много разбирам.

# 6
  • Мнения: 126
 Simple Smile
Е поне имаш та'квос чудо "Степер"! Много ти благодаря - на мен много ми помогна!
Мисля да си взема като твоя! Гледах ги в сайта на Техномаркет и още в събота ще си купя 1 ! После "дупе да ми е яко" както се казва !  ooooh!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Още веднъж много благодаря!

# 7
  • софия
  • Мнения: 1 745
винаги съм си мислила,че степерите са цифра  Thinking....

# 8
  • Мнения: 126
Споко Дани и аз сега разбирам, че не са ....  newsm78

# 9
  • Мнения: 130
Моят е Кетлер от Спорт Депо-180 лв. (миналата година). Бях много ентусиазирана, но съм се качвала на него едва 3-4 пъти. Събира само прах.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 264
В един магазин ТСМ видях степер, на цена около 40 лв. Но тогава не се загледах много, а сега от няколко дена съм го замислила.

винаги съм си мислила,че степерите са цифра  Thinking....


Цифра са големите степери, като тези в залите, например. А тези са малки и компактни 9което именно ми хареса, че мястото вкъщи не е много).

djesita, до колко кг. може да тренира човек на него?

# 11
  • Мнения: 126
Моят е Кетлер от Спорт Депо-180 лв. (миналата година). Бях много ентусиазирана, но съм се качвала на него едва 3-4 пъти. Събира само прах.
Значи да разбирам, че трябва по евтин да си взема!?
В един магазин ТСМ видях степер, на цена около 40 лв. Но тогава не се загледах много, а сега от няколко дена съм го замислила.
Ако се сетиш кой е магазина и къде се намира ще ми помогнеш много!

# 12
  • Мнения: 156
В един магазин ТСМ видях степер, на цена около 40 лв. Но тогава не се загледах много, а сега от няколко дена съм го замислила.

винаги съм си мислила,че степерите са цифра  Thinking....


Цифра са големите степери, като тези в залите, например. А тези са малки и компактни 9което именно ми хареса, че мястото вкъщи не е много).

djesita, до колко кг. може да тренира човек на него?

 До колкото знам до 110кг. Вкъщи и мъжа ми го ползва,а той не е много лекичък. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 6 264
Моят е Кетлер от Спорт Депо-180 лв. (миналата година). Бях много ентусиазирана, но съм се качвала на него едва 3-4 пъти. Събира само прах.
Значи да разбирам, че трябва по евтин да си взема!?
В един магазин ТСМ видях степер, на цена около 40 лв. Но тогава не се загледах много, а сега от няколко дена съм го замислила.
Ако се сетиш кой е магазина и къде се намира ще ми помогнеш много!

Магазина е в Надежда 5. Но на много места има магазинчета със стоки на ТСМ.

# 14
  • Мнения: 126
Cetty m това да не е едно малко магазинче до "попския" блок! Блока дето има офис лан магазин и се пада отляво? Или нещо бъркам?

Общи условия

Активация на акаунт