Секс в къща с родители

  • 17 198
  • 56
  •   1
Отговори
Въпрос към тези, които живеят с родителите си или тези на съпруга си - чакате ли ги да излязат или си правите секс, докато те са в къщи; отразява ли се добре или зле съжителството на млади и стари върху сексуалния ви живот?

# 1
  • Мнения: 2 388
Имам дежа вю.
Поне помнете какви теми пускате.

# 2
  • Мнения: 63
Никога не ни е пречило,но не можем да се развихрим достатъчно  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 844
не съм изпадала в такава ситуация-против съм да се живее с родителите,когато вече сме семейни.кофти е и то не само заради секса,а просто когато живееш с родители,не можеш да усетиш истински "твоето"си семейство,това на теб и половинката.
иначе мисля,че не е много яко усещането да правиш секс с мъжа си/жена си,докато мама и татко гледат телевизия на една стена разстояние..не можеш гол например да си седнеш да пушиш след секс на дивана,нито да охкаш до откат. Joyабе,въобще,не е работа.. Joy

# 4
  • Свищов
  • Мнения: 873
Не живея с него, но всяка вечер зимата сме у тях. Ами правим си секс. Е, само в спалнята му, но си правим....Отначало ми беше гузно. Сега не ми пука. У дома в присъствието на родителите ми не съм правила. Само на сестра ми и приятеля й.

# 5
  • Мнения: 681
Ами правим си,но не можем да се развихрим като хората  Crazy

# 6
  • Мнения: 581
 Съжителството между млади и стари се отразява зле върху живота като цяло, не само върху сексуалния.

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
свиква се, само в началото докато от другата стая се чува "хайде мойто момче , давай, само така" може малко да се притесняваш ....

# 8
  • Мнения: 2 448
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 388
 Joy Joy Joy Този не го бях чувала.

# 10
  • Мнения: 25 568
отразява ли се добре или зле съжителството на млади и стари върху сексуалния ви живот?

Ох, не знам как се отразява съжителството на млади и стари, ама бедна ти е фантазията как се отразява наличието на деца в къщата. И когато са малки и нищо не разбират са проблем, и когато са големи и не само разбират, ами седиш постоянно нащрек дали няма да дойдат да ти дават акъли, че не се прави така, ами те така... Мани, мани!  ooooh!

# 11
  • Мнения: 4
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green
 newsm62 newsm62 newsm62

# 12
  • Мнения: 43
Никога не ни е притеснявало това че има  някой в къщи.Живели сме и при неговите родители в последствие и при баща ми,но не ни е притеснявал факта че те са в съседната стая.Е друго си е като сме сами човек се отпуска и изживява удоволствието както трябва,сега пък се пазим от щерката .Все от някой трябва да се пазиш Rolling Eyes 

# 13
  • Мнения: 498
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green
 newsm62 newsm62 newsm62
Joy Joy Joy

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
отразява ли се добре или зле съжителството на млади и стари върху сексуалния ви живот?

Ох, не знам как се отразява съжителството на млади и стари, ама бедна ти е фантазията как се отразява наличието на деца в къщата. И когато са малки и нищо не разбират са проблем, и когато са големи и не само разбират, ами седиш постоянно нащрек дали няма да дойдат да ти дават акъли, че не се прави така, ами те така... Мани, мани!  ooooh!


То добре, че още само акъл дават, а не предлагат и нагледно да покажат... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт