Течен препарат за пране

  • 5 963
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 503
Доволни ли сте от течния препарат  за цветно "REX"?Днес рискувах и си купих.Колко капачки се слагат в пералнята?

# 1
  • Мнения: 5 207
Да - аз съм. Харесва ми как мирише и пере добре. На опаковката си пише дозировката - минимум 50 мл за мека вода; за твърда се удвоява. Отвътре на капачката има две линии за 75 мл и 85 мл - ако нямаш мерителна чашка, използвай тях.

# 2
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз съм доволна, а и аромата е страхотен.

# 3
  • Мнения: 156
Аз съм доволна, а и аромата е страхотен.
Peace

# 4
  • Мнения: 1 174
Аз измервам с мерителна чаша,слагам 100мл.

# 5
  • Мнения: 1 305
А течните освен, че се предполага, че се разтварят по-добре, какви други предимства имат пред нормалния прах?

# 6
  • Мнения: 5 207
А течните освен, че се предполага, че се разтварят по-добре, какви други предимства имат пред нормалния прах?

Ами изплакват се по-добре, не оставят бели петна по дрехите и миришат много трайно, дори и дълго след изсушаване. Рекс например мирише по-дълго дори от някои омекотители. Други предимства какви - препарат за пране.

# 7
  • Мнения: 1 305
Ами какви предимства - да е по-икономичен, да изпира по-добре, такива работи.  Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 148
Странно, но течния Persill sensitive не се изплаква добре в пералнята. В смисъл- програмата е свършила, центруфугата е минала, а има пяна по стъклото на пералнята и пускам отново плакнене. Иначе си изпира добре и мирише хубаво. Може и програмата на която го ползвам да не плакне достатъчно.... newsm78

# 9
  • Мнения: 17 936
А къде го наливате, в смисъл аз имам някаква приставка, която се слага ако сипвам белина при предпрането. Тъй като никога не го правя, съм я захвърлила някъде. Аз по принцип го наливам в отдеението, в което слагам и праха за основното пране, и то като започне водата  да пълни

# 10
  • Мнения: 351
Аз ползвам само него от 2 месеца, за бяло и за цветно. Преди перях с течен Ариел, но пускам пералня всеки ден и ми идва доста скъпо. От течния Персил не съм доволна, Рекс изпира по-добре. Петната по дрехите на детето се изпират без проблем. Слагам 1 пълна капачка = 85мл.

# 11
  • Мнения: 1 732
пера с течен персил и съм много доволна,като ми свърши ще пробвам гръцкия скип,ползвах го като прах,но го има и като течен препарат.много ми харесва как изпира дрехите и не трябва да се добавя и омекотител.

# 12
  • Мнения: 930
предпочитам течен препарат за пране Peace, отколкото прах за пране Thinking
без значение от марката

# 13
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
А дали има течен SANO ?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт