Има ли бременни с брекети ?

  • 5 580
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 52
Дали има бъдещи мами с брекети ? Пречи ли Ви по някакъв начин това, боли ли ви повече след ежемесечното им стягане ?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 020
 newsm78 newsm78 newsm78 хм какво общо има? Да може да си по-чуствителна като си бременна, но чак да пречат!!!

# 2
  • Мнения: 15
Аз съм с брекети вече 1,5г.,бременна съм 24г.с.нямам проблеми със затягането им,не чувствам дискомфорт Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 521
Извинете ме за тъпия въпрос,но какво е брекети? newsm78

# 4
  • Мнения: 2 567
Шини на зъбите  Grinning
Не виждам никаква връзка....

# 5
  • Мнения: 15
Брекетите за зъбите са за изправяне на зъбите и оправяне на захапката,разликата ит шините е,че брекетите може да се слагат на всякъква възраст,а и са от различен материал,сребро,злато или платина и са скъпички Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 821
Имам приятелка, която е с брекети и когато наближи да ражда, аз попитах стоматолога й, дали ще ражда с брекетите Crazy...Е, посмяхме се добре..Наистина няма никаква връзка? Ти къде я виждаш? Mr. Green

# 7
  • Мнения: 15
И аз ще раждам с брекети,миналата седмица бях при ортодонтката ми и тя каза,че още ще си ги нося Simple Smile

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не виждам връзка между двете неща Thinking

# 9
  • Мнения: 1 512
И каква е връзката между брикети и бременност  Thinking. Не виждам никаква връзка.По време на бременноста устната кухина и съответно зъбите не се променят от страна качване на килограми та да ти създава някакъв дискомфорт носенето им.

# 10
  • Мнения: 568
Аз нямам и не съм имала,но мога да допусна връзка.През бременността жената става по-чувствителна.Не знам дали виждате връзка ,но откакто съм не понасям бельо с дантели.Възможно е да има и такива които не им е комфортно през бременността.Дано се включат повече мами с опит.

# 11
  • Мнения: 12
Аз бях с брекети по време на бремеността ми. Помня, че доста ми кървяха венците когато станах 7-8 месец. И реших да ги махна  (то си беше време де). Не исках да посрещам бебчето си с железа в устата. Но това си беше лично мое решение, не продиктувано от някакви проблеми с бремеността.

# 12
  • Мнения: 2 447
Честно казано изобщо не виждам връзката.

# 13
  • Мнения: 122
Здрасти, аз съм с апаратче - шина. Раждах си с нея и цяла бременност нямах проблеми, освен кървене на венците, но това май няма общо с шината, а с бременността.

# 14
  • Мнения: 3 294
Хм , аз също не виждам връзка , Thinking

Общи условия

Активация на акаунт