Магнитен антицелулитен вибромасажор (домашен)?!?!

  • 748
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Здравейте, мацки!
Тъй като искам вече да започна да се боря активно с целулита и от няколко дни чета за масажи, вендузи, кремове и уреди, попаднах на магазин, в който продават магнитен антицелулитен вибромасажор (http://samozdrav-bg.com/27.255.0.0.1.0.phtml)...
Искам да ви питам дали случайно сте чували за този уред, дали знаете някой да го е ползвал и да е имал ефект от домашното му ползване?! Понеже излиза по-евтино от масажите по салоните Simple Smile

Приемам всякакви мнения!  Hug

# 1
  • Мнения: 1 541
Не бих могла да ти бъда полезна все още, но утре ще отида да видя магазинчето, на което си пуснала линк и ще пиша вечерта, ако е готино  Peace Изкуши ме  Whistling

# 2
  • Мнения: 2 631
Не бих могла да ти бъда полезна все още, но утре ще отида да видя магазинчето, на което си пуснала линк и ще пиша вечерта, ако е готино  Peace Изкуши ме  Whistling

Айде, иди... Хем консултантките може да ти дадат повече информация.  Wink
Ще чакам с нетърпение!

# 3
  • Около света и у нас!
  • Мнения: 96
Момичета и мен ме заинтригува този продукт...... но няма никаква информация освен на site-а  newsm78   
и аз ще се възползвам от отзивите на *MILADY*....... пробвала съм вече масажите и на дермосоник ходя, но реалните резултати за незначителни  Crossing Arms Чудно ми е дали с този пояс масажите са силови  Thinking, щом трябва постепенно да се увеличава времето за използване? Туко виж имало ефект  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт