Д-р Гагова - Шейново

  • 20 792
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Споделете мнения, препоръчаха ми я много хора, искам да чуя по нещо  и от вас  Hug

# 1
  • Мнения: 3 157
ми..търсачката ще ти помогне много.
Аз лично съм много доволна от нея.Много усмихната,внимателна,обяснява всичко,което те интересува,пари никога не ми е искала (за себе си-пращаше ни на касата с болницата) и така.Единственото,което ме дразнеше,е че винаги трябваше да я чакам,въпреки записаните часове,уговорки и многократни прозвънявания.После се убедих,че това е навсякъде и просто е много натоварена жената.

# 2
  • Мнения: 49
Запис да следя темата. На мен ми я препоръча моята докторка, каза ми да си избера между нея и Велев та съм в чуденка.

# 3
  • Мнения: 3 157
оо,за Велев има доста теми,поразрови се:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75181.180

# 4
  • Мнения: 2 374
Велев не разбрах само какво общо има?
При Гагова бях преди седмица само на видеозон,мила млада жена ми се стори,само ме учуди много когато и казах,че ми предстои ранна Фетална морфология,а тя ми вика "Няма такова нещо като ранна ФМ,тя  е само към 20г.с." Shocked
Иначе много мила обяснява,усмихва се.....

# 5
  • Мнения: 533
След 24 часово кошмарно раждане в Правителствена болница,13 години не се решавах да имам 2 дете.Сега благодарение на д-р Гагова имам един прекрасен син ,даже бих се решила и на 3-то,само при условие,че раждам при нея.Аз поне мога да направя супоставка.Колкото до чакането,ами така е .Та тя дори и рождения си ден изкара в родилна зала.Безкрайно съм и благодарна   bouquet

# 6
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Както не веднъж съм казвала- страхотен професионалист, невероятен Човек.
Чака се, да. Ама и тя не е слънце, та да огрее навсякъде.  Laughing
Поне чакането си струва.

# 7
  • Мнения: 603
А ако не ми е следила тя бременността дали би ме приела с уговорка за раждане само?  Rolling Eyes

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Говори директно с нея.
Не мисля, че би те "върнала"  Laughing

# 9
  • Мнения: 590
Невероятен професионалист и страхотен човек. Препоръчвам я горещо.

# 10
  • Мнения: 572
Лежала съм 3 седмици в Шейново, и без да преувеличавам там имаше 3ма лекари които си гледаха работата, Гагова, Богословова и Чорбова.

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 21:49 от meyz i bebeati

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Лежала съм 3 седмици в Шейново, и без да преувеличавам там имаше 3ма лекари които си гледаха работата, Гагова, Богословова и Чоргова.


Предполагам, имаш предвид ЧорБова.

Ако не се лъжа, и двете с Гагова са ученички на Богословова.

# 12
  • Мнения: 5 140
Страхотна Жена, Човек, Професионалист и Приятел.  Peace
Обичам я  Hug Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 170
Момичета, има те ли някакави координати на д- р Гагова,
има ли някакъв частен кабинет?

# 14
  • Мнения: 603
0888 30 93 35 - само тел. имам, частен кабинет не знам да има ако не е отворила наскоро

Общи условия

Активация на акаунт