Полио ваксината- до всички които се интересуват!!!

  • 1 076
  • 9
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
За всички, които се интересуват - полио капково ИМА ВЕЧЕ при Джи Пи-тата, там където липсваше.

Току що ми се обади нашата педиатърка по телефона за да ми каже утре да заведа Ади да и го сложат!!!!
Трогната бях от нейното обаждане по телефона, от загрижеността и.За пореден път се убеждавам, че съм направила много добър избор на педиатър.

От края на февруари специлано ние я чакаме. Е, дочакахме я.

# 1
  • Мнения: 6 155
Eee, най-накрая. Крайно време беше да ги пуснат.
На нас ни сложиха миналия месец първия прием /на 3мес./, другите два кога трябва да са?

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Biby
Eee, най-накрая. Крайно време беше да ги пуснат.
На нас ни сложиха миналия месец първия прием /на 3мес./, другите два кога трябва да са?



Първите 3 приема траябва по принцип да се поредни според имнуниз.календар на БГ, три поредни месеца.

# 3
  • Мнения: 1 517
ако пак я няма ваксината и се забавят 2 и 3 прием има ли проблем Confused:

# 4
  • Мнения: 229
Цитат на: Liorena
За всички, които се интересуват - полио капково ИМА ВЕЧЕ при Джи Пи-тата, там където липсваше.

За съжаление във Варна не е така  Sad . В петък нашето Джи Пи ми съобщи, че полио щяло да има "към септември месец".

# 5
  • Мнения: 3 478
карла, няма проблем ако се забави слагането. Това и без друго често се случва поради болести и т.н.

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile) нещо им става на тия JP-та:)
току-виж станали истински лични лекари....
и нашия се обади сутринта и още днес (неделя!) ваксинира Елина.....

# 7
  • Мнения: 3 042
Дано и за нас да има, че чакаме третия прием от март месец.....

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Reza
Simple Smile) нещо им става на тия JP-та:)
току-виж станали истински лични лекари....
и нашия се обади сутринта и още днес (неделя!) ваксинира Елина.....



ето, значи наистина има вече ваксини там където липсваха, утре и ние сме наред, че закъсняхме, ама нали ни е 4 прием, та не е толкова страшно.

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И при нас се появи най-сетне полиото. Изкарах късмет, защото ще се ваксинираме (може би) вторник. Казвам може би, защото нашата кака е с варицела и преди да я изолираме имаше контакти с бебчо. Та не знам дали не е опасно и дали не е прихванал и малкия сладур.

Общи условия

Активация на акаунт