Цени на майстори?

  • 1 156
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 931
Момичета, викнахме майстори за ремонт на апартамента -дадоха ни и ценоразпис за труд:
- вътрешна  изолация поставяне -15 лв/кв.м
- финна шпакловка -4лв/кв.м
- латекс/боядисване/ 3лв/кв.м
-фаянс -20лв/кв.м
-поставяне на водомер -50лв/кв.м
Това "нормални" цени ли са?  #2gunfire
Не съм във София newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
За София са нормални, дори финната шпакловка и боядисването са даже леко ниски.

# 2
  • Мнения: 672
Единствено за изолацията не съм в час, но другите са супер. Наемай ги и успех.

# 3
  • Мнения: 1 174
Както са ти писали и другите момичета - наемай ги! Simple Smile Цените за шпакловката и боядисаване са нистина ниски. Ние бяхме наели човек, който ни боядиса и шпаклова, за 6лв/кв.м. (Варна)

# 4
  • Мнения: 16
цените са добри,но за шпакловката и боята ги попитай цените за колко ръце са, защото до колкото знам след картона за да е както трябва сее правят две ръце и се шкури преди боята

# 5
  • София
  • Мнения: 2 415
идеални са цените, направо гивзима, както са те посъветвали другите.

 Но не забравяй да ги следиш как изпълняват  Peace Поносимите цени не им дават право да се справят немърливо - следи им работата отблизо.

# 6
  • Мнения: 2 931
Благодаря ви! "Златен" ще е тоя ремонт newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 932
И на мен ми се виждат нормални -  за София , обаче.  Но в провинцията никак не е по евтино , нито храната ,нито нищо останало,  само заплатите са по-малки, говоря от опит и майка ми и баща ми са на село и бях един месец при тях - цените на храните поне си бяха софийски, само някой неща са малко по евтини, някой бяха по скъпи , а други на същата цена.
Мъжа ми също се занимава с ремонти и тези цени са нормални верно( и той се движи в тези граници според зависи, понякога взема и по-малко, понякога и малко повече, но пак казвам според зависи), повечето фирми и майстори,  вземат много по-скъпо, от цените които си казала тук.
Все пак нищо не е безплатно на този свят , всеки се труди за пари. Понякога е по-добре да платиш повече, но да ти го направят качествено, отколкото за жълти стотинки и после пак да го правиш на ново.



# 8
  • Мнения: 395
На мен ми се виждат ниски.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт