Пази се борче, идва малко храбро скиорче

  • 18 332
  • 274
  •   1
Отговори
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ние сме 199 мами и 1 кака
и имаме

122 момченца                                   и                                   107 момиченца


Много скоро Мелиса на мама  papatya1983 и Симеон на мама  Diadora ще сa си у дома! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Нашите ангелчета



Илиян на мама tina77 Flowers Rose Flowers Rose
Стилиян на мама ilyova Flowers Rose Flowers Rose
Виктор на мама мама милка Flowers Rose Flowers Rose
Тея на мама iff2  Flowers Rose Flowers Rose
Стефи на мама mimka73 Flowers Rose Flowers Rose
Алекс на мама pikolinka  Flowers Rose Flowers Rose


Нашите деца


Как да кача и надпиша снимка за колажа?

1. Качвате снимката
2. Връщате се  в албума
3. Цъквате на албума (да го маркирате)
4. После кликвате на Организирай албума (това се намира в ляво където се показва избраният от вас албум)
5. След като ви отвори албума над всички снимки в дясно има едно бутонче "Опиши снимките", натискате го, отивате на вашата снимка, цъквате на нея, пишете си описанието и давате потвърди.
6. Моля в описание да има името на бебето и никът на мама!

Предишни теми:

До майките на недоносени бебчета
Недоносени деца 1
Недоносени деца 2
Недоносени деца 3
Недоносени деца 4
Недоносени деца 5
Недоносени деца 6
Недоносени деца 7
Недоносени деца 8
Недоносени деца 9
Появих се рано-рано! Теб да видя исках, мамо!!!
Поизплаших рано мама, но сега радостта й е голяма!
Исках само бързо да излезна и в живота твой, мамо аз да влезна! 
Бързах аз да се родя, с обич мама да даря!
Късметлийчета са всички, на мама милите душички!
По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени
Девет месеца не чаках, рано-рано аз проплаках
Мънички сме ний родени и от Бог благословени
Родих се мъничко човече, а какъв юнак съм вече
Мило сладко мъничко човече, Дядо Коледа пристига от далече
Коледа е вече мъничко човече, подаръци милион, ти носи тя с поклон!
Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!


ФОТОАЛБУМ smile3509

потребител: herobaby
парола: ******


Предложения за заглавия на темата:

Мила моя мамо, колко те обичам само! от GERI844


Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 22:43 от AnMary

# 1
  • Мнения: 1 685
 wavey  Пууу  първа.       Viki_76,чакам да ми сложиш аватара.  bouquetблагодаря!

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 15:15 от *GERI

# 2
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ей голям зор, Ан - МАри забравила съм как ставаше, ама се справих де, хайде заповядайте всички и само хубави новинки да пишете Hug

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да ви отговоря за ваксините.

Сестрите в градините е може и да се поспори с тях.
Моя няма коклюш, защото на недоносените не се слага. Е в едната детска градина знаеше сестрата, в другата - аз и казах, че я подсещам, че детето е недоносено и на тях коклюш не се слага. Жената, а да извинявайте.

Ако не ви приемат децата в градина - има полудневни занимални, които са сто пъти по-добре, отколкото цял ден детето да седи и след обяд да спи в градината.

Ако се разболеят от шарка - и какво от това - то е по-добре, отколкото ваксината. Прочетете постовете на Агнешка (тя е една от нас също). Тя цели статии е качила против ваксините. И е права, дала е и много примери.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 965
Хихи, Гери, аватара сама трябва да го сложиш - няма как да вляза в профила ти. От мен обясненията, от теб действията.  Hug
Midi4ka* , нали знаеш, че като се мери Т в дупето, от стойността, която показва термометъра се вади 0.5 за да покаже реалната температура Wink .
Моя мъж (Викльо имам предвид) не понася свещички (няколко пъти съм го пробвала и е нямало успех), така че не мога да кажа. Аз давам на сиропче.
Дани, тнх за темичката.  Hug
Ивана, свети парастас не се пропуска  Wink. Радвам се, че Жорко е намерил начин хем да не натоварва крачето, хем да играе и да се забавлява.
Този моя беладжия не ще да спи днес - само гледа га докопа дистанционното на климатика и започва едно цъкане #Crazy.
Какво ли става с Фешън Ганче-то?

# 5
  • Мнения: 1 685
Viki_76 thumbsupНямам думи.благодаря!

# 6
  • София,
  • Мнения: 4 267
Какво ли става с Фешън Ганче-то?
ДА и аз често си задавам този въпрос, нещо ни позабрави тя, дано само да са добре и да нямат проблеми! Hug
ГОлеми сладури са тия ЖОрковци и двамата  Joy много да ги нацелувате.

# 7
  • Мнения: 983
 smile3559 вместо запис   hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 39 715
ГОлеми сладури са тия ЖОрковци и двамата  Joy
Вярно е Simple Smile

Гери радвам ти се на аватара Simple Smile

Алекс отново беше заспал, играейки на пода. Вдигам го, да го преместя и той започна да мрънка и недоволства Simple Smile
От два дена яде сериозно, по-големи количества. Ще видя на 27ми, на консултацията, какво ще каже педиатърката.

Спомням си, че бях гледала по нет-а нов имунизационен календар. Ето - http://www.pramed.com/imuniz_kalendar.htm

# 9
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз отивам на пулмолог, стискайте ми палци Embarassed

# 10
  • Мнения: 923
Да се запишем и ние.  bouquet
Семирамида стискаме палци, дано всичко е наред. Hug Praynig Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 711
Запис!  Party

Семирамида, стискаме палци  Hug

# 12
  • Мнения: 1 685
Семирамида Hugкъсмет! момичета,Жоро понякога си удря главичката в телевизора.Застава пред него и бум-бум,проблем  ли е?    Ще кажа и на невроложката на края на месеца като идем,и   през деня много скърца със зъби.Ужас ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 711
Гери, това май е синдром на момчетата.  Wink И Дани много често си удря главата, но в стената и после ми се хили. Понякога не преценя силата и после реве и ми се оплаква. Лора и тя гледа от него. Абе луди глави  Joy Не се притесявай, но сподели с невроложката за всеки случай.
Ако смяташ че го прави нарочно за да ти привлича вниманието, може да не му обръщаш внимание. Аз така ако почна да им се карам и те още повече започват да се удрят. Напоследък дори се правя че не ги виждам и като че ли намаляха с тези щуротии.

# 14
  • Мнения: 1 685
Когато скърца със зъби Жоро се смее(понякога).А що се отнася до удрянето ,за това ще споделя с невроложката.Веднъж ударили се без да иска, после повтаря нарочно.

Общи условия

Активация на акаунт