София-Монреал

  • 510
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Обръщам се с молба към мамите, които живеят в Канада и по-точно в Монреал.
Моята приятелка ще заминава за Канада със съпруга си и ще трябва да си резервира билети за 25.09.
Питането ми към вас е следното:1.С коя авиокомпания според вас е най-добре да се пътува?
2.По-изгодно ли е да се закупи билет директно от авиокомпанията или това да стане чрез някоя туристическа агенция?
3.Ако някоя от вас е пътувала скоро, може ли да каже на каква стойност е билетът?
Извинявам се, ако въпросите ми звучат "тъпо", но тя пристига утре в София и искам да й помогна с каквото мога...
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 676
Да вземат каквото намерят, аз в момента търся на свекърва ми и има за септември само през Лондон, вси4ко друго е заето.

# 2
  • Мнения: 7 430
Ето това намерих...дано ти влезе в употреба

Късмет в намирането Wink

# 3
  • Мнения: 59
Благодаря за помощта. Аз се разрових с търсачката и ми се струва, че British Airways свен това имат и най-ниските цени към момента. Не знам, може и да греша... newsm78
А по отношение на цените май е по-изгодно да се резервира билет директно от бюрото на авиокомпанията, отколкото от туристическа агенция /това е и логично/, но пък от друга страна може би през туристическа агенция е по-"организирано" пътуването, знам ли...
Чудя се, защото ми се иска да не се лутаме, а да почнем все пак да търсим първо оттам, където  по-си заслужава Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт