Септември '09 - 8

  • 10 938
  • 292
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 811



01.09.
neky
rozalina- 2-ра бременност
anita29- 2-ра бременност

02.09.
valkata78- 2-ра бременност 
zasmyana- 2-ра бременност
tami1111 - 1-ва бременност
tanja_cwete- 1-ва бременност
mira- 1-ва бременност
tanya79 - 1-ва бременност

03.09.
electra- 1-ва бременност 

04.09.
dreems - 3-та бременност
alex99 - 3-та бременност   
nacifa

05.09.
Фурланети- 2-ра бременност
kriskata-  1-ва бременност

06.09.
Lusienna- 1-ва бременност
discover- 1-ва бременност

07.09.
BebEshOnDeL-1-ва бременност
MIA- 2-ра бременност 

08.09.
rada_z-1-ва бременност

09.09.
dd2- 2-ра бременност

10.09.
Riuia- 1-ва бременност
Smile...-1-ва бременност 

12.09.
arllina -2-ра бременност
dessiko -1-ва двойна бременност
tony25  - 2 бременост
Kalitea

13.09.
енна-1-ва бременност 
smile_82

14.09.
toni84- 2-ра бременност
Gorska_Kitka - 1-ва бременност 

15.09.
мариана- 2-ра бременност
ДЕСКАТА- 2-ра бременност
Venilove
fyrty
bebe6oci - 1 ва бременост
KirilovaMaya

16.09.
alissa900
ladysunny


17.09.
Atrakcia - 2 ра бременост
amy8- 1 ва бременост

18.09.
aviator
Контесата - 1-ва бременност

19.09.
aquto- 1-ва бременност
k.bojkova- 1-ва бременност
mam_ma - 2-ра бременност
trollipen- 2-ра бременност

20.09.
Гингерина - 1-ва бременност
Gala79- 2 бременност
kiαrrα- 2-ра бременност
slato- 2-ра бременност
silvi77- 1 ва бременост

21.09.
clara- 2-ра бременност
yan4e- 1-ва бременност 

22.09.
TRINITI- 2-ра бременност
LaDiDa- 2-ра бременност
Mirinda- 2-ра бременност
albenapd- 2-ра бременност
lerry_dim-  1-ва бременност
Бу - 2-ра бременност
pupe6
eli_gu - 2-ра бременност

23.09.
chocomoco- 1-ва бременност
Eden- 2-ра бременност
esim- 4 та бременост
mim4eto007 - 2-ра бременност

24.09.
lilka1812- 1-ва бременност
villi- 3-та бременност
Царицата-майка

26.09.
Glezank@- 2-ра бременност
tsveta - 2-ра бременност
Миши06- 2-ра бременност
vesita007- 1-ва бременност 
Petyascorpion

27.09.


28.09.
slanceto.com- 2-ра бременност
Kayabo- 2-ра бременност
dulsinea75- 2-ра бременност
tchopar- 1 ва бременост

29.09.
Ianita28

30.09.
Чифлигарова
Nadina - 2-ра бременност

***
Скоро ще кажат термина си:

silvi_silvi
maliby
Dendy
beboliniki
сънито
kao
bubara
nilata
Plamito
detelini
Didona007 - 2-ра бременност
Mihles
Bueno - 2-ра бременност
katia_o_m
***

Шесто чувство

anita_29
zasmyana
clara
maliby[/color]
arllina
valkata78[/color]
TRINITI
мариана
dd2
aguto
kriskata
Niya_Petrova
kao
tanja_cwete
Гингерина
Tsveta
***

Старите теми 

Ето я Коледа,ето я Нова година,СЕПТЕМВРИйска мама 2 чертички на тестчето открива!
Септемврийски мами вече се събрахме, някой даже сърчица видяхме!
Радостта ми е голяма, ще съм Септемврийска мама!
Септември още е далече в коремчето живее малкото човече
Септемврийска точица расте вече тя си има малко сърчице
Септември '09 - 6
Баба Марта наближава, Септемврийска мама започва да наддава!


***
Чакащи заглавия

Септемврийската дружина вече наброяваме стотина -Мечтание

***

Фотоалбума ни
/ паролата се дава на лични / 

/ Полезно инфо за бремеността и раждането можете да откриете в заглавната страница на първите 2 темички /

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 13:44 от Бу

# 1
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Пу аз първа. Wink
Не ми хареса датат 14.07,защото имам роднина родена на тази дата и е ужасен човек.Но както казва мъжа ми,има и хубави хора родени на нея.

# 2
  • Мнения: 1
добре аз съм първа - искам да кажа на всички майчици, че сте невероятни героини и страхотни жени и да ни е лека бременността и без много тревоги   newsm51

# 3
  • Мнения: 158
Ми чи има убави ми! hahaha Всъщност за мъжете съм по-склонна да мисля, че не са за харесване Wink

Мирси за темата, ако някой ден се наложи аз да правя тема, да знаете, че ще копирам стара, защото не знам как се правят завъртулките и не мога да измислям заглавия Mr. Green Blush

# 4
  • around the world
  • Мнения: 651
Ето ме и в новата тема Simple Smile
Ние вчера бяхме на преглед и съм малко по-спокойна. Видяхме бебчо който не спираше да движи ръчички и краченца, а сърчицето му силно биеше. Прегледа беше с вагинален ехограф, според който сме с около 1-2 седмици напред от това, което аз си мислех, но все още има много време и вероятно датата многократно ще се мени.
Елисавета,
ако си на безсрочен трудов договор дори и да съкращават длъжността ти или отделела в който ти работиш теб не могат да те съкратят без разрешение от Инспекцията по труда. Могат само ако фирмата закрива дейност. Защо не се обадиш в Инспекцията по труда и обясниш какъв ти е случая и те да кажат дали е възможно или не.
Успех Peace!

# 5
  • Мнения: 141
айде и аз като на всяка манджа мирудийка да се запиша и в тази тема Simple Smile

# 6
  • Мнения: 83
Момичета, купували ли сте си бельо за бременни? Вече нищо не ми става. Казаха ми, че имало плитки бикини за бременни, които били до корема и такива, които го покриват изцяло, кое е по-добре?

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 811
Предвид това, че лятото ще е периода с големия корем, аз бих се ориентирала към плитки Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1
Аз все още си карам със старото бельо, но сутиените нещо започват да ми отесняват Crazy

# 9
  • Мнения: 141
аз също си мислех да ходя да си купувам бикини за бременни. Засега все още моите ми стават... Аз май предпочитам да ми покриват корема, но тъй като досега не съм носила такива незнам дали наистина ще са удобни. Затова смятам да си купя и от двата вида и да преценя кои са ми по- удобни.
Само, че незнам откъде да си купя такива бикини Thinking

# 10
  • Мнения: 83
При мен има в mothercare. Мисля, че и в София има такъв магазин, а и доста други.  Една приятелка си купи и каза, че са комплект от 4-5 чифта.
Аз си купих два спортни сутиена, но вече и те не ми стават. Мисля направо да си взема тези за кърмене, но се чудя няма ли да спрат да растат гърдите в някой определен момент, по-голям номер ли да си взема?

# 11
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
На мен по ми е удобно бикините да покриват корема.И с миналата бременност бях с такива.Но сега проблем са ми сутиените.От миналата бременност и след кърменето,гърдите си ми останаха големи.Купих си сутиени с чашка Д,но сега и те не ми стават. ShockedУжас.

# 12
  • Мнения: 1 046
Здравейте,

Днес след известно чудене дали изобщо да ходя тази седмица на преглед се наканих. Всичко с бебето е окей, даже си имам и снимка, (която се чудя за к'ъв ми е, ама си викам първото има, после второто ще се сърди). Абсолютно си отговаря на всякакви мерки и теглилки.

Зададох въпроса за БХС  и ФМ лекарката ми каза, че ще правим всякакви изследвания, искала и на нея да и е спокойно. Тъй като ще раждам в Майчин Дом -Варна и там вече така процедирали, всякакви изследвания, за да няма проблеми.
 
За бельото аз вече се обзаведох от намаленията на Skiny със сутиен по-голям с един номер и си мисля, че с него ще си изкарам, както и с тези от предната бременност.

Nilata съжалявам, за това което ти се е случило.   bouquet

Бу може ли и мен да ме пишеш към списъка за 30 септември, с втора бременност. Мерси предварително.

# 13
  • Мнения: 158
nilata прегръщам те и ти желая в най-скоро време отново да се похвалиш,че ще станеш майка.
Ianita28 до колкото знам по време на бременност не се препоръчва употребата на Майчин лист,но нека по-запознатите от мен да кажат Rolling Eyes Аз също имам проблеми с дефекацията и питах в аптеката за шоколадчетата за разхлабване и аптекарката ми каза,че не ми ги препоръчва тъй като в тях има 6% сена(майчин лист)
elisaveta Bueno е права Peace
Относно белъото и аз забелязах,че не ми стават повечето боксерки ooooh! и също като Бу смятам,че ще е по-практично в този период да се носи по-плитко белъо а и аз го предпочитам не само заради сезона.
Момичета аз усещам,че съм на предела на силите си smile3518
Вече месец и нещо гадене,повръщане(до толкова си изсуших лигавицата,та чак и кръв повръщам),трудна дефекация,киселини,нищо не ми се хапва(всичко което хапвам е насила),болки от време на време в гърба и корема,имам и дископатия която ме наболява от време на време,ужасно ежедневно главоболие виене на свят,проблеми с очите,в момента съм и с подути и кървящи сливици,постоянно хълцам(незнам защо)...направо ми идва да отворя прозореца и... Казах го и поне ми олекна Whistling

# 14
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте мили, момичета. Искам да ви помоля да ме махнете от списъка на първа страница. Във вторник прокървях и на видеозона се видя че ембриона си е останал в 5 г.с. Утре ще ходя да ме изчистят. Ще ви следя темичките и ще стискам палци на всички да си имат най-прекрасните и здрави деца

Общи условия

Активация на акаунт