Рулца от раци - какво???

  • 10 642
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 931
Какво да направя с рулца от раци, освен объркани с майонеза  newsm78

# 1
  • у дома
  • Мнения: 258
аз обожавам рулца от раци - както натурални, така и мариновани - продават ги като такава салатка.
Иначе панирани също е добра идея.

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Задушавам ги в малко масло от всички страни, след което ги овкусявам с лимонов сок.

# 3
  • Мнения: 222
можеш да ги направиш печени с броколи и сметана.става хубаво...
или на някаква салата... или пък с майонеза пънени в яйце.
аз най-обичам панирани  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9 973
панирани

# 5
  • Мнения: 930
Thinking за този вариант не се бях сетила
иначе аз ги слагам в салати в които слагам и риба тон, за да подсиля морския вкус Peace

# 6
  • Мнения: 2 931
Супер сте!

# 7
  • София
  • Мнения: 12 550
Неотдавна ядох при една позната салата от макарони, ролца от раци, кисели краставички, майонеза и чесън. Много вкусна се оказа.

# 8
  • София
  • Мнения: 117
Обожавам морски работи. Може ризото със сметанов сос, броколи и рулца от раци.   chef

# 9
  • Мнения: 2 931
Обожавам морски работи. Може ризото със сметанов сос, броколи и рулца от раци.   chef
А рецептичка, може ли? newsm78

# 10
  • Мнения: 780
Аз ги панирам с паста патафри  , а някъде бях чела за пълнени и все се каня да направя

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
салата:
рулца от раци, размразени, нарязани на кубчета, половин буркан сладка царевица, копър на ситно, малко черен пипер, 1 супена лъжица майонеза и 3 супени лъжици кисело мляко. Салатата става лека и приятна.

плънка за солена палачинка- слагам в тиган тефлонов, заедно с малко масло. Като поомекне режа на ленти и с кашкавал и кисела краставичка използвам за плънка за солени палачинки.

# 12
  • Мнения: 5 228
Пица с раци и пресен лук.

# 13
  • Мнения: 13 621
Слагам ги в салата с авокадо или издълбавам авокадото и го пълня с рулца от раци, кисели краставички и малко майонеца

# 14
  • Мнения: 1 650
Или в спагети с доматен сос.  chef

Общи условия

Активация на акаунт