Май настинахме от климатика

  • 586
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Здиавейте майчета

Моят син е на 10 месеца преди 2 дни исках да спим на климатик и го пуснах в съседната стая но към 12ч. като отидох при бебо той сумтеше с нолето и аз го спрях.
На другия ден звъннах на педиатарката и казах за това сумтене тя каза да му давам по половин ампула витамин С и да му капя 3 х 2 капки не знам от вит.С или не но нослето му започна да тече неистово снощи не е спал цяла нощ - неспокоен е мрънка - Мислите ли че може да е от климатика и може ли да ми дадете координатите на педиатър в Пловдив защото не съм доволна от моя.
Някой имал ли е подобен проблем моля споделете опита си.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 511
Климатикът е коварна техника за малките сладурчета...и при нас беше почти същото положение  Shocked

През деня го пускам,но не сме в същата стая и Тано задължително е с чорапи,но за спане на включен климатик и дума не може да става...не прави втори път тази грешка!

След като се появиха сополки 5 дни на обяд давах по 1 ампула витамин С (2мл) и капки за нос. Редувах веднъж  TobraDex (това са капки за очи,но при бебета ги предписвали за нос) и веднъж солен разтвор (продават го в аптеките) по 2-3 на ден!

Дано да се оправите скоро! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 5 255
Климатикът е коварна техника за малките сладурчета...

Ние сме непрекъснато на климатик. Лора е боса и по боди потник.
За сега нямаме проблеми  Naughty

Дано всичко бързо отшуми  Praynig.
Защо не почнеш да даваш от тези хомеопатичните  newsm78 как се казваха - осцилококциум /май така се казваха  Blush/

# 3
  • Мнения: 4 629
Да лесно се настива от климатик. Аз не го пускам, когато бебето е в стаята. Ако сме в ресторант с климатик винаги му обличам по нещо в повече. Дано бързо да се оправяте

# 4
Ние и в спалнята и в дневната сме с климатик.
Нямаме никакакъв проблем. Спим също на включен климатик.
Малкия е облечен както и без климатик.
Поддържам 22-23 градуса.
Ама навън е 40 и не знам какво ще е ако го спра. Дори и през нощта не падат Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 489
Климатикът е коварна техника за малките сладурчета...

Ние сме непрекъснато на климатик. Лора е боса и по боди потник.
За сега нямаме проблеми  Naughty

Дано всичко бързо отшуми  Praynig.
Защо не почнеш да даваш от тези хомеопатичните  newsm78 как се казваха - осцилококциум /май така се казваха  Blush/

Осцилококцинумът е за грип, а не за настинки!  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 489
Аз не разбрах - капеш витамин С в нослето ли?

# 7
  • Мнения: X
Аз мисля, че това, което ти е казало педито е достатъчно - вит.С и в нослето, капвай и физиологичен разтвор. Незнам колко голямо е бебето ти, но нали не очакваш да изпише антибиотик или вълшебно хапче, което ще му спре хремата от раз. Хремата е много голям проблем за бебетата защото немогат да дишат от там и да се хранят и спят нормално, но капките са за деца след 6м. най-рано, но и те не са особено ефикасни аз имах един период от цели 10 дни, през които Ния беше с капки, сополи и си мислех, че няма да се оправи.

# 8
  • Мнения: 236
Mersi za savetite,
kapia vitamin C v nosa
a inache pedito mi kaza za Tobra Dex taka che shte pochna s nego sasto, nadiavam se i na nas da pomogne

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мая спи от миналата година на климатик. Особено обедния сън си го кара на 24-25 градуса, затворена с климатика и спи чудесно. Досега не е настивала от него и не виждам как ще стане, като не  е имало фактори за настинка. Не е било изпотена, не й духа отгоре и т.н.
Дано мине хремата скоро!

Общи условия

Активация на акаунт