Димитровград - 7

  • 17 932
  • 302
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 541
Момичета набързо ето това сътворих. Може още много неща да се включат , също и повече картинки и други. Очаквам мнения, коментари, забележки и нека да направим нашата тема по красива.

Натали иска ми се да включим и страницата на Подари усмивка, ти какво ще кажеш?

# 2
Добро утро и от мен момичета.
Ами Дена мъжът ми се казва Бончо. Учил е първо в "Климент Охридски", а после в строителния.

# 3
  • Мнения: 568
Juli_Ivanova да той е отговорих ти и в старата тема.
estrella   bouquet за новата ще я украсим още да,ще поровим из нета има какво да се покаже и в нашия малък град.
Дано се и увеличим като потребители в нея!

# 4
Даниела, ще му пратя поздрави само да  се чуем, че той сега пътува във Франция и Италия.

# 5
  • Мнения: 568
Десислава  Simple Smile Даниела беше друга  Simple Smile

# 6
# 7
  • DE
  • Мнения: 967
И аз да се разпиша в новата тема.
Сега съм на вълна мартеници. Ще имаме Първомартенски благотворителен базар и бързам да сътворя колкото може повече! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 541
.........................Дано се и увеличим като потребители в нея!

Аз се върнах и прегледах някои от старите теми, има доста които само по веднъж или два пъти са се включили и сега не пишат.
Предполагам има и много ново регистрирани и още не знаят че има Димитровградска тема, поне аз докато я намеря мина много време, пък съм регистрирана от 4-5 години.

# 9
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Хилоу!
Колкото по-кратък е първият пост на темата,толкова по ми харесва.
Пък и трябва за тези 20 страници поне една среща да си уговорим все пак. Joy hahaha Joy

# 10
  • Мнения: 568
Juli_Ivanova няма проблем!
Аз пък съм за един хубав, даващ инфо първи пост.И дано половината тема не стане уговорка за среща ,която няма да се състои,което си мисля е скучно и затова някои се отказват от участие в темата. Peace

# 11
  • Мнения: 657
марианка,браво темата е много хубава,записвам се да си ви наблюдавам Laughing

# 12
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Привет и от мен тук! Марианче, браво!  bouquet
 Саит няма още на фондацията, трябва да ни одобрят първо проект, по който кандидатстваме и тогава да правим саита. Но в прифила ми има линк към снимка бг, където има качени снимки на фондацията. 
Да кажа набързо - ще правим базар, още не са уточнени датите, но моля ви събирайте яица. Ако организирате среща, звъннете ми, почнах нов проект и дори да съм онлайн във форума, никаква ме няма.

# 13
  • Мнения: 4 784
Марианка, браво за новата тема!   bouquet Чудесна е! Дано сме по - активни и да не изпадаме на втора страница!
Juli_Ivanova имам съмнения, че сме се засичали по паркове и градинки...
Натали, щеше да се обаждаш... пак ли заета ще го раздаваш?!! Яйца какви искаш? Ако да са цели и кухи, от мен не очаквай, ако мога с друго ще помогна с удоволствие.
Кате как върви подготовката за празника?
Тони се загуби нещо...

# 14
  • Мнения: 189
запис и от мен че напоследък все липсвам тук . Как сте момичета? добре дошла на Жули

Общи условия

Активация на акаунт