Пушите ли и по колко?

  • 20 316
  • 353
  •   1
Отговори

Анкета

Пушите ли? И по колко?

Опции:

  • Мнения: 293
Интересно ми каква част от хората пушат.По някакви статистически извадки са много но мен ме интересува тъй като напоследък все повече хора се борят с тютюна.
Разкажете при вас как е ?
  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 005
Не. Около мен беше пълно с пушачи, а сега няма. Отказаха ги, не сме се карали.  Grinning

# 2
  • Мнения: 800
Пуша, не съм забелязала много хора около мен да са отказали цигарите, все се оплакват че поскъпват, все няма къде да се пуши, но си пушат, аз също ... независимо че съзнавам колко лош навик е това и че давам лош пример на децата си, но ...

# 3
  • Мнения: 4 300
Не. И мъжът ми ги отказа след 20 годишен стаж, няколко месеца след сватбата  Mr. Green
Вчера във Фейсбук видях, че един стар приятел, който беше страстен пушач, също ги е отказал. За още един двама се сещам ( отказали ги).
Според мен обаче не става заради пари.

# 4
  • Мнения: 7 723
В процес на отказване съм.
 Confused

# 5
  • Мнения: 1 554
не,не пуша Peace майка ми и брат ми също спряха цигарите Peace

# 6
  • Мнения: 4 111
Първа опция.
Но кутията ми е от 25 цигари.

# 7
  • Мнения: 156
Да пуша, искам да ги откажа,но ще си остана само с мерака Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 090
Не пуша! И не ми е приятно някой около мен да го прави!

# 9
  • Мнения: 550
Не,не пуша!

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569
С огромно удоволствие се разписвам в темата!  Grinning
Не, вече не пуша! От 20 дни съм чиста и не си вкарвам лайна! Пуших 16 години по 30 цигари дневно, в лошите си дни по 40, а в добрите никога по-малко от 15.  Sick ooooh!
Бях абсолютна наркоманка!

За моя радост остана в миналото ужасния, смрадлив мангалски навик и съм щастлива, че няма да се разболея от някоя ужасна и смъртоносна пушаческа болест и да умра в мъки пред очите на собствените си деца!  Shocked

Абсолютната случайност да попадна на една книга беше моя щастлив шанс и единствена помощ да спра цигарите. Който се интересува и наистина иска да ги спре- мога да му метна книгата на файл. Повярвайте, заслужава си!  Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Пуша, по повече от кутия на ден. Дори около 2.
Преди да забременея с първото дете ги бях отказала. След като родих и второто и го кърмих 2 години усетих, че имам нужда да направя нещо... грешно.
Алкохолизма и ходенето по различни мъже не ми привлякоха като идея, затова пропуших отново Mr. Green

# 12
  • Мнения: 459
ами и аз ги отказах - на Бъдни вечер. От тогава не съм запалвала цигара. Пушех по 1 кутия на ден. Сега обаче започна проблема с килограмите.....  Close

# 13
  • Мнения: 1 505
Гласувах,4е пуша по малко от кутия.

# 14
  • Мнения: 2 196
Пуша по над две кутии на ден.
Ерика, мятай!

Общи условия

Активация на акаунт