Бихте ли ...

  • 3 216
  • 82
  •   1
Отговори
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
..взели някокого на стоп ?

Хей така, карате си колата, слушате приятна музика, сами сте.

Дълъг път, фарове, спокойствие.
Навън вали дъжд, студено е.
Някой маха с ръка......

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не бих.
Карам само ролери и трудно бих го носила.  Peace

# 2
  • Мнения: 6 991
Да, взимаме.
И двамата сме висели на стоп, знаем какво е.
Обикновено качваме Simple Smile

# 3
  • Мнения: 212
.
Някой маха с ръка......


Някой или някоя - много е важно да се уточни. Някой не бих взел, но някоя може и да взема

# 4
  • Мнения: 453
И бих и не бих....
Бих, за да помогна, ама откъде да знам дали е някой хахав...
Навремето много сме пътували на стоп, ама с кой акъл...  Thinking

# 5
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не бих.

# 6
  • Мнения: 2 401
Бих взела само възрастен човек, от тези дето маат пеша до съседното село.

# 7
  • Мнения: 2 590
Вземала съм, даже преди месец взех една баба около 80 годишна, изтървала междуселския автобус, който ходи до града и се чудеше жената как да стигне. Накрая ми даде няколко бонбонки и орехчета в торбичка за да се почерпя  Grinning

# 8
  • Мнения: 231
Вземала съм, даже преди месец взех една баба около 80 годишна, изтървала междуселския автобус, който ходи до града и се чудеше жената как да стигне. Накрая ми даде няколко бонбонки и орехчета в торбичка за да се почерпя  Grinning

 Hug Браво, за такива хорица направо ми се къса сърцето, ама ония лудите с раниците, дето и те не знаят къде отиват никога не качвам!

# 9
  • Мнения: 3 521
Зависи, вземала съм възрастни жени и на няколко пъти млади момичета и момчета - компанийки тръгнали някъде на къмпинг.
Като цяло не е много безопасно - на психарите не им пише на челото "Опасен съм", но понякога има стопаджии, които са очевидно "безобидни".

# 10
# 11
  • Мнения: 2 590
Защо пък да не вземеш някой, който си личи, че е безобиден или като в моя случай ако е възрастен човек. Въпросната баба ми разказа доста интересни случки от младините си , а и каза, че отива при болен човек да го навести, а все пак си е зима , студено е навън(в моя случай де). Един път обаче малко съжалих, качих едно младо момиче, оказа се французойка тръгнала да обикаля Европа само с раницата на гърба си.Качих я от Дуранкулак за Варна. Нищо лошо не видях от нея, обаче така ми вмириса колата, че няма накъде  Sick Затова оглеждам и преценявам внимателно кой да кача  Wink

# 12
  • Мнения: 4 665
Не, не бих.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 174
Тц.

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
бих я качил.

Общи условия

Активация на акаунт