Къде по-точно са изчистените улици?

  • 1 953
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Кметът: София е изчистена до асфалт II
20 февруари 2009 / News.dir.bg
Докато страната е блокирана изцяло и от Търново не можеш да стигнеш до София, в столицата улиците са до асфалт." Това заяви пред журналисти столичният кмет Бойко Борисов, цитиран от БТА
Та се питам,аз и Бойко в един и същи град ли живеем?
Защото днес локалното на Цариградско шосе(към Окръжна болница) не беше почистено и колата ми буксуваше.
А на връщане заседнах малко преди блока си там където е офиса на Глобул до кръговото.Добре,че имаше отзивчиви  и все още добри хора и ме избутаха.Много им благодаря!
Сега искам да знам ,къде са така добре изчистените улици>

П.П.Бойко не човешкият мат'рял ни е кофти,май пясъка ти е кофти

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Много ясно, че никъде  Naughty
Зимата отново ги изненада ............ в гръб.
Явно по техни сметки е трябвало да бъде 20 'С  ooooh!

# 2
  • Мнения: 6 029
Е ти не виждаш ли???? Щом Бойко казва, начи е чисто.
Той все пак е броил до безкрайност. Няколко пъти.

Значи е чисто. Ходиш и си свиркаш. Новите дрехи на царя и подобни.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Ако някой има лекарство против дебилност или резервни очила моля да услужи на нашият кмет

# 4
  • София
  • Мнения: 175
Пътувах от Слатина до Изгрев 1 час и 15 минути. Явно така бяха излъскали улиците, че хората бутаха колите си, само и само да не стигнат навреме. То на кой му се работи, при тази жега и почистен асфалт?!

П.П. Ако Бойко Борисов вършеше 10 % от работата си, щяхме да живеем в един що годе приличен град.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Бойко Борисов посочи, че при такъв снеговалеж в европейските държави се блокира движението, а сутринта в София е осигурено нормално движение на градския транспорт.
Бре и техника бре и самочувствие.Под техника за почистване сигурно е имал в предвид,една УАЗ-ка и циганин с лопатка за пясък

# 6
  • Мнения: 5 228
Щом Бойко казва, че е чисто, значи е чисто! Какво разбирате вие от кметски работи? Няма да се учудя, ако Бойко вече е раздал на мангалите сешоари, за да подсушат почистените улици.

# 7
  • Мнения: 674
Пътувах от Слатина до Изгрев 1 час и 15 минути. Явно така бяха излъскали улиците, че хората бутаха колите си, само и само да не стигнат навреме. То на кой му се работи, при тази жега и почистен асфалт?!

П.П. Ако Бойко Борисов вършеше 10 % от работата си, щяхме да живеем в един що годе приличен град.
Подкрепям напълно!!!  П.П. Ако Бойко Борисов вършеше 10 % от работата си, щяхме да живеем в един що годе приличен град.
[/quote]

Този Бойко Борисов дай му да говори и за 5 лева работа не върши.
В момента съм служебно в София и се хванах за главата - чиста до асфалт - по-голяма лъжа не бях чувала последния месец от български политик.
При нас във Варна Кирчо Йорданов тази зима доката паднеше сняг хвърляха луга и градът наистина беше чист до асфалт но при вас то си е ЛЕДЕНА ЕПОХА.
Мале и този човек иска да става министър председател.... ПАЗИ БОЖЕ! ТОЙ ЩЕ КАЖЕ И ЗА НЯКОЙ СИРАШКИ ДОМ С ПРОТЕКЪЛ ТАВАН И ЗАМРЪЗНАЛИ ДЕЦА ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД #Crazy #Crazy Shocked

# 8
  • Мнения: 6 992
В Младост 4, околовръстното, Симеоново и Драгалевци НЕ СА чистите улици.  Crazy
Едва излязохме сутринта да дойдем на работа.

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 827
леле, идея си нямах, че в софия има сняг и т.н. "екстри" .
карайте внимателно Peace

# 10
  • Мнения: 6 992
О, има сняг е слабо казано Mr. Green
Алпите ряпа да ядат  Laughing

# 11
  • Мнения: 25 551
Софиянци, живи ли сте?  Shocked
Четох в пресата, че ви е засипал сняг! На места вятърът навял нечувани преспи! Цели 10-15 см!  Crazy
Да пращаме ли помощ?

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ужасно е.
Само главните улици са почистени до асфалт.

Другите улички, не само че са с огромни преспи, ами имат и по един 10 см пласт лед.

Дори джипове засядат и се налага да ги бутат.

# 13
  • София
  • Мнения: 426
Ужасно е.
Само главните улици са почистени до асфалт.

Другите улички, не само че са с огромни преспи, ами имат и по един 10 см пласт лед.

Дори джипове засядат и се налага да ги бутат.

Поне си видяла изчистена главна улица,аз минах по бул.Сливница посока центъра изобщо не беше чистено като между блоковите улици си беше

# 14
  • Мнения: 5 228
Софиянци, живи ли сте?  Shocked
Четох в пресата, че ви е засипал сняг! На места вятърът навял нечувани преспи! Цели 10-15 см!  Crazy
Да пращаме ли помощ?

На нашия балкон на места навяванията достигат до 15 см. Има лавинна опасност по едно сандъче с изсъхнал здравец. Сега откачих бушоните, че ще вземат да спрат тока и да се притесня. Затворила съм се в банята с една торба с транзистор и сухари.

Общи условия

Активация на акаунт