малко въпроси към Софийските мамчета

  • 654
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 626
Първо искам да се извиня ако някъде има отговорите които търся , но не успях да намеря нищо мподходящо по форума. Има инфо ама много старо .
Така на въпроса
Раждане в болница св.Анна (Окръжна болница) София .
Трябва ли да ходя до там да проверя как стоят нещата или може направо когато дойде момента.
Може ли таткото да присъства на раждането (защото той е голям мераклия, а и може да съм по-спокойна ако е до мен)
За сега е това
Благодаря на всички които ще ми дадат някакви насоки
 Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 9 973
има здравен справочник за твоите въпроси.Успех,за по-сигерно отидете до болницата да питате за присъствието на бащата как стои въпроса

# 2
  • Мнения: 626
Най-пресната информация която намирам е от началото на 2008г. За това предпочетох да питам тук.

# 3
  • Мнения: 9 973
Най-пресната информация която намирам е от началото на 2008г. За това предпочетох да питам тук.
тук пишат определен вид мами,които тепърва чакат мами.Много от тях още не са раждали

# 4
  • Мнения: 9 814
Slavaa , писах ти на лични.

# 5
  • Мнения: 425
Ще следя темата, че и аз там мисля да раждам. Дано се включат мами с по пресни отзиви.
Франческа Салиери ако имаш някаква информация би ли я споделила тук в темата или на ЛС?

# 6
  • Мнения: 72
Първо искам да се извиня ако някъде има отговорите които търся , но не успях да намеря нищо мподходящо по форума. Има инфо ама много старо .
Така на въпроса
Раждане в болница св.Анна (Окръжна болница) София .
Трябва ли да ходя до там да проверя как стоят нещата или може направо когато дойде момента.
Може ли таткото да присъства на раждането (защото той е голям мераклия, а и може да съм по-спокойна ако е до мен)
За сега е това
Благодаря на всички които ще ми дадат някакви насоки
 Hug Hug Hug

Виж тази тема мисля че ще ти помогне


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89850.0

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Slavaa нещата към днешна дата стоят така:

Ако ще раждаш с избор на екип е хубаво да отидеш предварително и да се насочиш към определен лекар, който да те изражда. Ако си се спряла на този вариант - таксата е 550 лева независимо от родоразрешението и се плаща на касата на болницата след раждането. Бащата може да присъства в родилна зала само след изрично съгласие от израждащия лекар и шефът на родилното - д-р Красимира Жекова.

Ако си решила да родиш без избор на екип - т.е да отидеш и да родиш при дежурния екип - няма нужда да ходиш предварително. Но най-вероятно няма да ти позволят бащата да присъства в залата.

Ако имаш и други въпроси - питай.

Общи условия

Активация на акаунт