Какво ще кажете за името Дария?

  • 19 688
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 501
Здравейте. С таткото сме харесали името Дария, но аз се колебая, защото не знам как ще я наричат. Какво мислите за името и бихте ли предложили галено име. Благодаря ви .  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 260
На галено Дари Peace Също ми харесва Дара!

# 2
  • Мнения: 3 016
Името е много хубаво. На галено -Дари.

# 3
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
И на мен ми харесва, въпреки че виждам една възможна детска подигравка. Иначе на галено става Дари!  Hug

# 4
  • Мнения: 1 795
Подигравителни рими могат да се измислят за всички имена, Дария е хубаво име Peace

# 5
  • Мнения: 2 013
И на мен ми харесва, въпреки че виждам една възможна детска подигравка. Иначе на галено става Дари!  Hug

Това беше първото нещо с което свързах името и аз!
Към авторката-не е нищо лично,именцето е хубаво но дечицата са гадни и измислят прякори,които понякога остават за цял живот!  Hug

# 6
  • Мнения: 143
Живот и здраве нашата бебка ще се казва така!
Не ми идва нищо като рима за подигравка  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 364
Дария  харесва ми.
Скоро срещнах името Далия....също ми допада.

# 8
  • Мнения: 501
И на мен ми харесва, въпреки че виждам една възможна детска подигравка. Иначе на галено става Дари!  Hug

Това беше първото нещо с което свързах името и аз!
Към авторката-не е нищо лично,именцето е хубаво но дечицата са гадни и измислят прякори,които понякога остават за цял живот!  Hug
Аз изобщо не съм се сетила, но една приятелка ми го каза. Наистина звучи неприятно Дария Диария,но за всяко име може да се измисли подобен неприятен прякор.

# 9
 
Дарина ми харесва.


 

# 10
  • Мнения: 1 763
Дария е много хубаво име.

# 11
  • Мнения: 399
Името Дария ми харесва! Peace
Галено Дари или Дара! Сладурско е! Heart Eyes
Ако моят Диман се беше родил момиче мислех да се казва Далия! Grinning

# 12
  • Мнения: 340
На мен пък не ми харесва.  Прекалено е модерно в момента и сигурно ще има бая Дарии в класа й. 

# 13
  • Мнения: 69
Така ще се казва другото ми дете,ако е момиче Peace

# 14
  • Мнения: 865
много харесвам това име и затова и дъщеря ми се казва така Heart Eyes,а като гледам е станало и модерно,в яслата са две Wink
за прякорите не ми е идвало на ум,и на Мария,казат скумрия,но си е много хубаво също Hug

Общи условия

Активация на акаунт