Лунна диета - 05.08. 06.04 часа - новолуние

  • 2 014
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 828
Има ли пак желаещи за гладуване,  да си правим компания утре  Grinning ?
Ето и нещо за новолунието:


НОВОЛУНИЕ
По време на Новолунието (+/- два дни) Луната се намира между Земята и Слънцето, в астрологическата позиция съвпад или в лъчите на Слънцето, което я прави невидима за нас. През този период (0-2 дни след Новолунието) природата и емоциите са притихнали в най-ниската си точка в очакване на раждането на Луната. Енергетиката и активността на човешкия организъм също са около своя минимум, сега той набира сили за предстоящото пробуждане. Работоспособността е намалена. Точният момент на Новолунието и двата дни след това отговарят на периода от зачатието до раждането на човека. Времето е подходящо за обмисляне на нови планове, подготовка за предстояща работа. На третия ден след новолунието Луната може да се види на запад, малко след залеза на Слънцето като тънък сърп. Именно това е и най-подходящото време за начало на нови дейности, засаждане на растения, получаване на пари. Погълнатите по време на хранене вещества, соли и витамини се усвояват пълноценно. Всички процеси и области подвластни на Луната се намират в подем. Този период по качества съответства на пролетта, а в живота на човека - на раждането и детството.




# 1
  • Мнения: 8 459
Първа жичка!

# 2
  • Мнения: 237
Има и още как Grinning ! Малко раничко започва , ще се наложи да погладуваме повече от 24 часа ,но пък ефекта дано е по-голям newsm44

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Втора жичка!  Grinning

# 4
  • Мнения: 526
Мисля да съм следващата жичка  Flutter

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 765
Може ли малко разяснение , започва се гладуване от 05.08 от 06.04.часа ли ? А докога ?И въобще правилно ли съм разбрала?
 newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
От утре сутринта - от 06.04 часа на 05.08 до 06.04 часа на 06.08.

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 269
И аз съм с вас!!!

# 8
  • Мнения: 3 461
И аз съм с вас,прекъсвам японската за един ден. Grinning

# 9
  • Мнения: 291
И аз ще се пробвам, пък да видим.....

# 10
  • Варна
  • Мнения: 974
Много кофти ли ще се отрази на кърмата ми ако и аз реша да се включа? А ако съм само на течности, ама да не е само вода, дали ще има ефект, примерно айрян и някакъв сок?

# 11
  • Мнения: 3 537
Бройте и мен за диетката Grinning Peace

# 12
  • Мнения: 201
И аз съм в групата!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 765
Amidala мерси за разяснението !
Участвам и аз .

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
В който и да е ден ако гладуваме , спадаме 1 кг.
А когато е новолуние какво става и колко отслабваме?

Общи условия

Активация на акаунт