Боя за коса на билкова основа

  • 7 630
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Искам да потърся мнение какви марки боя за коса на билкова основа сте ползва ли? Доволни ли сте от цвета , който се е получил? Покриват ли белите косъмчета? И на каква цена и от къде се сдобивате с тях? Ще се радвам на всяко споделено мнение!  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 860
Искам да потърся мнение какви марки боя за коса на билкова основа сте ползва ли? Доволни ли сте от цвета , който се е получил? Покриват ли белите косъмчета? И на каква цена и от къде се сдобивате с тях? Ще се радвам на всяко споделено мнение!  bouquet

Без да съм прочела линка към темата просто ще ти пиша за моя билков избор.

Преди да забременея и да родя ползвах година и повече само ММ Beauty доволна бях и не е скъпа боя пак пише че е на билкова основа. Макар че фризьорката ми обяснява че билкова е -каната?!, боя билкова няма аз бях доволна от тази не мирише много на амоняк и така косато ми не изглеждаше изтощена или изгорена ползвах и маша много. Ако решиш опитай нея. Сега вече не я ползвам защото съм на кичури по лесно ги поддържам тях с бебе вече на ръце Simple Smile

# 3
  • Мнения: 196
 Снощи се боядисах с ММ Beauty ,и днес се кефя цял ден ,супер покритие и невероятен цвят  Peace (синьо-черен) използвах... PraynigДано не се отмие бързо само  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 0
Искам да потърся мнение какви марки боя за коса на билкова основа сте ползва ли? Доволни ли сте от цвета , който се е получил? Покриват ли белите косъмчета? И на каква цена и от къде се сдобивате с тях? Ще се радвам на всяко споделено мнение!  bouquet
Здрасти mirostanka,
Не знам какво точно разбираш под билкова основа?
Питам те, защото аз се боядисвам с боя с растителни екстракти и не знам дали е същото. Моята боя е на една френска фирма 3Chenes и също така е безамонячна.Покрива много добре и ми издържа почти месец и половина. Наскоро намерих и сайт на български:
http://color.biolifecosmetics.com/. Можеш да пробваш
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт