Клеева тинктура и кърмене?

  • 2 873
  • 5
  •   1
Отговори
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 310
Здравейте!
На моето бебче ,което наскоро навърши 2 месеца му изолираха Клебсиела в акото. От направената антибиограма само два антибиотика действат,но не стават за толкова малко дете.Нейното лечение засега е с пробиотици.
Чудя се дали мога аз да помогна за борбата с инфекцията като приемам 15-ина капки клеева тинктура? newsm78
Някой пил ли е клеева тинктура докато кърми? Thinking
Ясно ми е,че на бебка е абсурд да дам... Naughty
Благодаря за отговорите!
P.S.Досега не съм се ограничвала да ям мед,ядки,цитруси и др. ,и нищо не е ставало.

# 1
  • Мнения: 10 964
Абе дават я... ама в носа... има един хомеопат от Часът на мама, той я препоръчва и за бебета.

Аз лично -не бих дала.
Но няма никакъв проблем ти да я пиеш, точно както няма проблем да ядеш мед.
Друг е въпросът, че аз една есен съм я пила 3 месеца по схема и файдата беше точно нулева.

Що не пробваш с Био-гайя?

# 2
  • Мнения: 141
Абе дават я... ама в носа... има един хомеопат от Часът на мама, той я препоръчва и за бебета.

Аз лично -не бих дала.
Но няма никакъв проблем ти да я пиеш, точно както няма проблем да ядеш мед.
Друг е въпросът, че аз една есен съм я пила 3 месеца по схема и файдата беше точно нулева.

Що не пробваш с Био-гайя?
Peace
Био-гайя е добър вариянт!

# 3
  • Мнения: 422
не няма проблем да я пиеш,но не знам дали това щя помогне на малкото беб4е Peaceклеевата тинктура подсилва имунната система

# 4
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 310
Био-гайа е изписана на малката вече.
Ще пробвам с малко количество за проба.
Благодаря за отговорите!

# 5
  • Мнения: 2 755
Може да повториш изследването в друга лаборатория и да помолиш да направят антибиограмата само с лекарства подходящи за малко бебе.

Общи условия

Активация на акаунт