АМ за след годинка!

  • 1 886
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Мами ,кажете кое АМ е подходящо за след годинка?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз давам Аптамил 3.Тройките са за след годинка.Има добри отзиви и за Лактана Био.То е важно и на детето какво ще му хареса. Grinning
Има и много подобни теми.Поразрови се и прочети и съдържанието на АМ.

# 2
  • Мнения: 690
всяка майка ще ти препоръча млякото, което дава на детето си  Laughing така че изборът е твой и на мъничето, разбира се  Peace

# 3
  • Мнения: 15 379
Лактана 3 или розов Хипп 3.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.........Има добри отзиви и за Лактана Био.То е важно и на детето какво ще му хареса. Grinning
.........

И аз така съм чела, но моята дъщеря се запича от него  Rolling Eyes Смятам да опитам Милумил, но май сега са го развалили  newsm78

# 5
  • Мнения: 27 524
Всички двойки и тройки на млеката са подходящи  Peace

# 6
  • Мнения: 31 120
Нестле Джуниър 1.

# 7
  • Мнения: 103
Благодаря за отговорите моми4ета...., по принцип  допреди известно време бяхме на лактана био,после минахме на розов хип.И сега сме на 3-та Розов Хип, но на вси4ки АМ пише 4е 3 е за след 10 месец- никъде не пише до кой месец........Та затова питам.....Незная дали Лактаната 3 става за след годинка......, защото ако става, ще си пием него, то за мен ,а и за малкият е най-доброто!

# 8
  • Мнения: 15 379
Разбира се, че Лактана 3 е мляко и за след годинката. Моят син си я пие и нищо му няма (много го обичам този израз Mr. Green).
Давай си спокойно от Лактаната, щом я обича.

# 9
  • Мнения: 4 433
Нестле Джуниър+.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
Нестле Джуниър 1+

# 11
  • Варна
  • Мнения: 777
Също давам Нестле Джуниър 1+  Peace

# 12
  • Мнения: 42
Нестле Джуниър 1+

# 13
  • Мнения: 27 524
но на вси4ки АМ пише 4е 3 е за след 10 месец- никъде не пише до кой месец........

Стават, разбира се, не е нужно да пише, не се притеснявай  Simple Smile
Аз съм скептична към млеката на Нестле, бих предпочела тройка на немско мляко  Peace

# 14
  • Мнения: 681
И аз давам Нестле джуниър 1 + ,за съжаление на Милумил 3-ката е до 1 год.,следващото им мляко го няма в БГ,иначе щях да си давам от него  Peace

Общи условия

Активация на акаунт