пневмония

  • 1 027
  • 21
  •   1
Отговори
  • sofiq
  • Мнения: 86
здравеите мами искам да попитам някоя от вас сбласквала ли е се с този проблем

# 1
  • sofiq
  • Мнения: 86
ще сподели ли някои  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 790
Какво по-точно те интересува?

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
здравеите мами искам да попитам някоя от вас сбласквала ли е се с този проблем

Ами мисля, че са малко хората, които не са се сблъсквали с този проблем. Е, сблъсквам се и то по един-два пъти годишно. Какви въпроси имаш?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм се сблъсквала. Детето ми беше на 3 години като пипна вирусна пневмония. Какво точно те интересува?

# 5
  • sofiq
  • Мнения: 86
ние бяхме с виросна пневмония и имате ли снимка от ренген защото на мен нищо не са ми дали

# 6
  • sofiq
  • Мнения: 86
а ние бяхме на 2 месеца ами всичко ме интересува

# 7
  • Мнения: 2 908
Да,декември сега беше с бактериална пневмония.Пи 2 антибиотика и тъй като не и повлияха беше на абокат с трети. Mr. GreenТова много окуражително ли е?Сега пак има кашлица и стрептокок в носа,който всеки момента може да предизвика нова пневмония,явно неизчистен от преди или предаден от някой от нас-родителите.-при съмнение за бактерия трябва да се изследва секрет от всички-детето,родителите и всички да се лекуват по антибиограма.

# 8
  • sofiq
  • Мнения: 86
много гадно надявамсе да нямате повече такива проблеми споделете ощете нещо ако можете

# 9
  • sofiq
  • Мнения: 86
а дадоха ли ви ренгенова снимка защото на мен не ми дадоха и аз се самнявам дали е бил болен от това разбрах че по клинична патека се плаща доста за нея затова се самнявам

# 10
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
а дадоха ли ви ренгенова снимка защото на мен не ми дадоха и аз се самнявам дали е бил болен от това разбрах че по клинична патека се плаща доста за нея затова се самнявам

И такава практика има. Да правим снимки, но ако сме в болницата не ни я дават. Мисля, че я дават на контролния преглед след изписването.

# 11
  • sofiq
  • Мнения: 86
не и тога не ни я дадоха незнам защо но не я дадоха

# 12
  • sofiq
  • Мнения: 86
и на контролния преглед сащо нени я дадоха

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ако сте лежали в болница няма да ви дадат рентгеновата снимка.
Остават в досието на пациента.
Може да помолиш или платиш /както е реда в болницата/ и да си вземеш снимката, за да я занесеш на друг лекар.
Но, ако искат да те излъжат ще те, дори и  да ти дадат снимка.

Трябвало е като се съмняваш да заведеш детето на снимка извън болничните лаборатории.

П.С. Оправи си правописа, много е дразнещо.
Ако не можеш сама да си поправиш грешките ползвай  бутона проверка на правопис

# 14
  • sofiq
  • Мнения: 86
да ще ги оправя но вече мина доста време така че вече е тварде касно

Общи условия

Активация на акаунт