Въпрос за входна врата на кооперация

  • 2 668
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте момичета,

Търся информация за фирми, които монтират входни врати. В нашата кооперация, входната врата е двойна, но доста амортизирана. И понеже всеки чака на другия, реших да потърся инфо за фирми, които са се наложили на пазара с качествени решения. Става съпрос за София. Бихме искали, на едно от крилата да се поставят и пощенските кутии.

Моля Ви, ако сте ползвали улугите на такива фирми да споделите.

Благодаря Hug

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Това ме интересува много и мен.
И системата с домофоните, ако оправя ще е чудесно.

# 2
Здравейте!

Аз знам точната фирма, която ще ви свърши работа!
Солид 55, отидете в централния им офис на цариградско шосе е и там има много хубави мостри. Има врата за вход на блока, много хубава, с пощенски кутии и домофонна система. Най - якото е че се отключва и заключва с карта, няма ключалка. Вчера бяхме там. Много са любезни всички там и много компетентни. Взех си оферта от там и сега решаваме въпроса кога ще поръчваме вратата за нашия вход със всички съседи.

има и сайт www.solid55.com

Успех! Grinning

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте!

Аз знам точната фирма, която ще ви свърши работа!
Солид 55, отидете в централния им офис на цариградско шосе е и там има много хубави мостри. Има врата за вход на блока, много хубава, с пощенски кутии и домофонна система. Най - якото е че се отключва и заключва с карта, няма ключалка. Вчера бяхме там. Много са любезни всички там и много компетентни. Взех си оферта от там и сега решаваме въпроса кога ще поръчваме вратата за нашия вход със всички съседи.

има и сайт www.solid55.com

Успех! Grinning

Нали знаеш, че да си рекламираш фирмата чрез сайта е нарушаване на правилата.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 419
тази фирма наистина има много хубави модели, обаче и цените им са страхотни. За да не рекламирам други само ще кажа, че на миналото Стройко купих от друга фирма две гаражни врати и 6 интериорни, които се предлагат и от Солид55 с такава разлика в цената, че едната гаражна ми излезе все едно подарък ...

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
тази фирма наистина има много хубави модели, обаче и цените им са страхотни. За да не рекламирам други само ще кажа, че на миналото Стройко купих от друга фирма две гаражни врати и 6 интериорни, които се предлагат и от Солид55 с такава разлика в цената, че едната гаражна ми излезе все едно подарък ...

Аз съм на същото мнение.
На Солид продуктите са много, много скъпи.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте!

И аз помня Солид  от Стройко миналата година - есента. Много ми харесаха вратите, но наистина са си скъпички.
Като ще сменяме определено ще проверя какво предлагат и ако мога да си позволя ще си поръчам от тях.

# 7
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Whistling

# 8
  • София
  • Мнения: 1 345
Тези с картите работят с ток и ако спре тока и никой от съседите не си е направил труда да подмени батерията  в скоро време чакай да влезеш. Друго е да ти е домашната врата и ти да следиш батерията която пък издържа 24ч. без ток и да подменяш друго е орташката работа. Знам, защото ги гледах за входна на жилището ни и точно това ме отказа,че ако спре тока и не съм подменила батерията просто не влизаш хм май докато не дойде токът. Не ми казаха,че умеят да отворят такова заклучване и не отрекоха де.

Общи условия

Активация на акаунт