Препоръчайте ми сборник тестове по Математика и БЕЛ-6 кл.

  • 761
  • 3
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Някой, ако знае от къде учителките в училищата си копират тестовете, моля да ми каже?
За 6-ти клас става въпрос.

Предполагам, че е от сборник тестове.
Абсолютно сигурна съм, че точно нашите учителки не си ги измислят, ами ги прекопирват.

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 12:08 от Гери

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 140
По принцип във всеки сборник по математика има тестове,даже и в уч.тетрадки...
Ако те интересува конкретно откъде е и имаш минал такъв и можеш да го сканираш ,ще ти дам имейл да ми го пратиш и по всяка вероятност ще ти кажа дали е от сборник или са го измислили...става въпрос за математиката...
Иначе на изд.Архимед Книгата за ученика е много хубава,има доста задачи , а накрая на сборника има и тестове,ако се справя с тях ,ще се справи с каквото и да  дадат...
Има и Книга за учителя към всеки учебник на различните издателства ,там има също тестове,затова ,ако те интересува нещо конкретно ми дай имейл-за 6кл имма тази на изд.Анубис и мога да ти сканирам и пратя тестовете-за друго не се сещам....
Погледни и напиши учебника по математика на кое издателство е-и това има значение...

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
svetlaem,
Изключително съм ти благодарна  smile3525

Писах ти на лични.

# 3
  • Мнения: 153
Ако се интересуваш от сборник за упражнение, вземи си този, на което издателство ви е учебника, защото и на двете места материала е подреден по един и същи начин...

Общи условия

Активация на акаунт